fonradar

Yeni Forum

Ynt: Yeni Forum

Merhaba ;

Sayın üyeler, sanırım forumun güzelliklerini bozmamak için bazı konulara dikkat etmemiz gerekiyor.

Aklıma gelenlerden ;

1- Açacağımız konu başlığının çok yakın bir zamanda başka bir konu altında açılıp açılmadığını kontrol ederek açmak/açmamak

2- Yazdığımız yazıların daha da rahat okunabilmesi için noktalama işaretlerine dikkat etmek.

3- Yazmış olduğumuz herhangi bir yazının aynısını başka bir başlık altına tekrar yazmamaya dikkat etmek.

4- Nezaketi ve saygıyı elden bırakmamak.

5- Yazılarımızın ne şekilde çıkacağını görmek,var ise hatalarımızı düzeltebilmek için önizleme'yi kesinlikle kullanmak.

Herbirimizin belli konumlarda bulunduğunu düşünür isek hiç bir noktalama işareti olmadan yazılan 6- 7 ( bazen daha fazla ) satırlık bir paragraf hakkında , inanın ne söyleyeceğimi bilemiyorum.

Forumda ilginç şeyler oluyor bazen.Bir kaç gün önce yazdığım bir mesajı şimdi bulamıyorum.Mederatörlermi siliyor yoksa forum programından kaynaklanan hatalar mı bunlar.?

ZİNDAN ' Alıntı:
Forumda ilginç şeyler oluyor bazen.Bir kaç gün önce yazdığım bir mesajı şimdi bulamıyorum.Mederatörlermi siliyor yoksa forum programından kaynaklanan hatalar mı bunlar.?
Merhaba,
Forumda yekililerin, eğer genel ahlaka aykırı (olmadığına eminim) bir mesaj değilse veya boş mesaj değils (bazen arkadaşlarımız boş mesaj yani içinde sadece "." olan mesaj gönderiyorlar) sileceklerini sanmıyorum. Ama yinede teknik arkadaşlarımız konuyla ilgileneceklerdir.