Yeni Forum

serhat durmus

Katkı Sunan Üye
forum bölümü yenilenmiş hayırlı olsun ama, 30/12/2006 tarihinde bir adet soru yazmıştım onu göremedim forumda böyle silinenler oldumu acaba

Merhaba değerli üyelerimiz,

Alomaliye.com ekibi olarak bayramın 2.günü yeni forumumuzu aktif hale getirdik. Eski forumda (phpbb) birçok güvenlik açığı olduğundan ve bu açıkları kapatmaktan bıktığımız için bu forumu tercih ettik. Bu forum sistemi eski foruma göre daha çok özellik ve güvenliğe sahiptir.

Üyelerimizin yeni forum hakkındaki görüşlerini merak ediyorum.

Not: Eski forumdan alınan bilgiler en son 30.12.2006 da yedek alındıgı için o tarihten sonra yazılan mesajlar yeni foruma aktarılamadı. Araya bayram ve yılbaşı girdiği için az sayıda msj oldugundan yedek almamıştık.

---
Alomaliye.com Forum Yönetimi

Ynt: Yeni Forum

Yeni forumun alomaliye ekibi çalışanlarına ve bize hayırlı olmasını dilerim.

merhaba,

yeni forum hayırlı olsun. gayet güzel olmuş. ayrıca detaylı istatistik görüntülemesi de önemli bir yenilik ve diğer foruma göre farklılık diye düşünüyorum.

alomaliye ekibine forumu daha etkin kullanmamıza yönelik gayretlerinden dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim.

saygılar.

yeni forum gayet güzel olmuş ellerinize sağlık, aslında bu gruplarıda biraz kısaltsak daha iyi olur gibime geliyor hepsini teker teker gezmek biraz zaman alıyor doğrusu, yani vergi mevzuatı, sosyol güvenlik mevzuatı, ticaret mevzuatı, diğer diye sadece 4 guruba ayırıp alt guruplar kalksa daha iyi olur bence

furkan6602 ' Alıntı:
yeni forum gayet güzel olmuş ellerinize sağlık, aslında bu gruplarıda biraz kısaltsak daha iyi olur gibime geliyor hepsini teker teker gezmek biraz zaman alıyor doğrusu, yani vergi mevzuatı, sosyol güvenlik mevzuatı, ticaret mevzuatı, diğer diye sadece 4 guruba ayırıp alt guruplar kalksa daha iyi olur bence

Selamlar

Öncelikle İlk göz ağrımız olan bu yerde yapılan yeniliğe hayırlı olsun diyoruz. Furkan beyin teklifine katılmakla beraber bu düzeni altta son 5 veya 10 mesajı gösterebilecek bir formatta yaparak da biraz daha takip kolaylaşabilir kanaatindeyim.

Tekrar hayırlı olsun, 2007 yılımız 2006 daha güzel ve bereketli olsun.

saygıyla

Yeni forum hayırlı olsun...

Ben çok göz yorucu buldum doğrusunu söylemem gerekirse. Güvenlik açıkları önlenmiş, daha kapsamlı hale getirilmiş ve muhakkak ki çok emek verilmiş ama eski sayfa düzeni çok akıcı, göze hitap eden bir düzendi.

Alışacağız nasılsa, kolay gelsin....

yeni forum hepimize hayırlı olsun.
Açıkçası bende yeni düzenlemeyi çok gözyorucu buldum.Alışmaya çalışıyorum.

Merhaba,

Yeni Forumu ben beğendim... Daha işlevsel...

Furkan6602 ve Heerdeem arkadaşlar,
Foruma, kullanıcı adıyla giriş yapıyorsanız;Merhaba (X Kullanıcı Adı),hemen alt kısmında, sol üst köşede Yeniden Gönderilen Mesajları Göster linkini tıklarsanız sorun çözülecek gibi ancak yine de öneri öneridir...

Tüm forumdaşların geçmiş bayramları kutlu, yeni yılları umutlu ve güzel olsun...

admin_fast ' Alıntı:
Merhaba değerli üyelerimiz,

Alomaliye.com ekibi olarak bayramın 2.günü yeni forumumuzu aktif hale getirdik. Eski forumda (phpbb) birçok güvenlik açığı olduğundan ve bu açıkları kapatmaktan bıktığımız için bu forumu tercih ettik. Bu forum sistemi eski foruma göre daha çok özellik ve güvenliğe sahiptir.

Üyelerimizin yeni forum hakkındaki görüşlerini merak ediyorum.

Not: Eski forumdan alınan bilgiler en son 30.12.2006 da yedek alındıgı için o tarihten sonra yazılan mesajlar yeni foruma aktarılamadı. Araya bayram ve yılbaşı girdiği için az sayıda msj oldugundan yedek almamıştık.

---

SMF tabanlı harika olmuş..
Ellerinize sağlık.. Ek paketlerle birçok işlevsellik katabilirsiniz.
Kolay gelsin..

Merhaba ;

Belki de vardır ama dünden bu yana benim göremediğim ama olmasını arzu ettiğim nacizane önerilerim ;

1- Sol üstteki " Yeni Gönderilen Mesajları Göster." yerine
" son girişimden bu yana gelen mesajları göster " olabilir.

2- Herhangi bir başlık altındaki mesajları okuyup sayfa sonuna gelindiğinde ana sayfa ' ya dönüş için sayfa başına çıkmak yerine sayfanın altına da " ana sayfa " linki konulabilir.

3- Kullanıcı tarafından başlıkların altındaki mesajlar sıraya dizilebilmeli ( eskiden yeniye ,yeniden eskiye vs... )

diye düşünüyorum.

Merhabalar,

Forumun yeni halini beğendiğimi dile getirmeliyim.
Arkadaşların belirttiği birkaç ayrıntının zaman içinde oturacağına eminim.

Güzel günler,

Merhaba,

Farkettiniz mi bilmiyorum ama bir de forum üyelerinin imzalarının ilk harfleri gözükmüyor ? Ben de imzamda bir değişiklik yapmak istedim ancak Kimlik Bilgilerinde değişiklik yapamıyorum. Nedeni konusunda bilgi verir misiniz?

Forumu farklı görmek isteyen arkadaşlara bir öneri, farklı temalar da kullanabilirsiniz.

yeni forum hepimize hayırlı olsun.
forum ayarlarından 3 ayrı görünüm seçeneğiniz var.​
[size=10pt]yeni mesajı en üstte görebiliyorsunuz.[size=10pt]
cevap yazma bölümü en altta konuyla beraber geliyor.​

Yeni yeni alışmaya çalışıyoruz alışınca tam olarak değerlendirebiliriz sanırım. Çünkü alışkanlıkları değiştirmek zor oluyor

Öncelikle Forum yeni arayüzü hayırlı olsun..

Ancak oldukça ağır zaman zaman girmekte zorluk çekiyoruz.

sayın yetkililer ,yeni forum çok ağır çalışıyor. çoğunluklada giremiyorum. nedeni nedir acaba?

Merhaba ,

En kısa sürede sorun çözülecektir. İlginize çok teşekkür ederiz.

---

elinize ve emeğinize sağlık, güzel olmuş ama site gibi değil, çok ağır çalışıyor.