Zirve mi Luca mı ?

mmd

merhaba. yeni ofis açacağım. daha önce şirkette çalıştım ofis tecrübem yok ve sap erp kullandığım için bu iki programa yabancıyım. bu 2 programdan hangisini almam uygun olur.

Buna biz yorum yapamayız.Herkes kendi kullandığı programı över.Ben luca kullanıyorum,luca alın derim.Bir başkası zirve alın diyebilir.
Bu kararı,en iyi bu programları kullanan çevrenizdeki meslektaşlrdan destek alarak verebilirsiniz.Zirve kullanan biri ile zirveyi inceleyin, sonra lucayı inceleyin.Kendi beklentileriniz doğrultusunda artıları eksileri tartın ona göre karar verin derim ben.

Buna biz yorum yapamayız.Herkes kendi kullandığı programı över.Ben luca kullanıyorum,luca alın derim.Bir başkası zirve alın diyebilir.
Bu kararı,en iyi bu programları kullanan çevrenizdeki meslektaşlrdan destek alarak verebilirsiniz.Zirve kullanan biri ile zirveyi inceleyin, sonra lucayı inceleyin.Kendi beklentileriniz doğrultusunda artıları eksileri tartın ona göre karar verin derim ben.
teşekkür ederim abi açıkçası ofisi olan meslek mensubu tanıdığım pek yok. benim işim biraz ani gelişti. ailevi sebeplerden dolayı işimden ayrıldım ve yeni bir şeyler inşa etme çabasındayım. ofis işlerine yabancıyım ve bu şekilde yardım alma çabasına girdim. süreçlere hiç hakim değilim. ben çalıştığım holdingten emekli olurum diye düşünürken planlarım değişti.

Malum günümüzde e-defter olayı (tutacağınız Mük. için) var. Bunun maliyetini de göz önünde bulundurarak ve ilgili firmalardan demo (size tanıtım) talep ederek karar verebilirsiniz.

merhaba. yeni ofis açacağım. daha önce şirkette çalıştım ofis tecrübem yok ve sap erp kullandığım için bu iki programa yabancıyım. bu 2 programdan hangisini almam uygun olur.
@mmd

Programların çoğunda Mali müşavir paketleri var genellikle indirimli alınabiliyor, bilinen programların bu modüllerini inceleyin diye önerebilirim. Yararlı olur.