13. Altın Yılımız

ebru şener

Tanınmış Üye
Ekli dosyayı görüntüle 32

13. Altın Yılımız

22 Haziran 2000 Tarihinde Yayın Hayatına Başlayan Sitemiz 13. Altın Yılını Kutlamaktadır.

Alomaliye.com Ekibi Olarak İlk Günkü Amatör Ruhla Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duyuyoruz. Sitemize Göstermiş Olduğunuz Büyük İlgi Sitemizi En Ön Sıralara Taşımıştır. Daha Nice Yıllara Birlikte Yürümek Dileklerimizle, Herkese Teşekkürlerimizi Sunuyoruz.

Alomaliye.com Ekibi

Aranızda yeniyim. Ancak daha önce borsa-ekonomi konulu portal ve forum sitesi sahibi olarak yazıyorum. Forum gerçekten çok seviyeli, insanlar birbirlerine sataşmıyor. Herkesin ortak amacı doğru ve güvenilir bilgiye kolay bir şekilde ulaşmak, bu ortamı sağlayan site sahiplerine ve yöneticelerine teşekkür eder, alomaliye.com un 13. yılını kutlarım.

Son düzenleme:
Aranızda yeniyim. Ancak daha önce borsa-ekonomi konulu portal ve forum sitesi sahibi olarak yazıyorum. Forum gerçekten çok seviyeli, insanlar birbirlerine sataşmıyor. Herkesin ortak amacı doğru ve güvenilir bilgiye kolay bir şekilde ulaşmak, bu ortamı sağlayan site sahiplerine ve yöneticelerine teşekkür eder, alomaliye.com un 13. yılını kutlarım.

Üyeler olarak Birincil amacımız elbetteki budur ve bu olmalıdır..Önce saygı,bilgi sonra gelir.
Bu vesile ile bende tebrik ediyor,başarıların daim olmasını diliyorum.
Saygılar

Bu güzide bahçe( bu forum)13 yıl önce düzenlenmiş(kurulmuş)özü itibariyle bitkiler(mevzular-konular)sınıflandırılarak ziyaretcilerin(yani ilgililerin) istifadesine sunulmuş,çiçekler-güller açmış,fidanlar ağaç,ağaçlar meyva verir olmuş MAŞAALLAH.
2011/Kasım ayında geldim bu bahçeye,ziyadesiyle memnunum.
Teşekkür ediyor,kutluyorum.
Yolunuz/yolumuz açık olsun.

Son düzenleme:
Oldukça uzun bir süre 13 yıl, Allah nazardan saklasın diyorum ( eş zamanlı olarak tahtaya tıkladım, kulağımı çekiştirip mucuk mucuk ile de destekledim bu dileğimi bilesiniz :) )

Yönetimi gerçekten kutluyorum, özverili çabaları için ve elbette katkıda bulunan tüm üyelere de teşekkür ediyorum katılımları / paylaşımları için.

Maşallah demek 13 yıl olmuş. Ben de 12 yıldır burdayım. 2001 de keşfetmiştim.:)

Merhaba,

Dip not düşelim: "Alomaliye.com Forum" sayfası 2005 yılında yurtdışı hackerlar tarafından tamamen çökertilmişti. O tarihlerde değerli bilgiler, üyeler, yedekler tamamen silinmişti. 2005 yılının yaz aylarında yeniden forumu açtık ve sizin katkılarınızla bugünlere geldik. Nice 13. senelere arkadaşlar.

Merhaba,

Dip not düşelim: "Alomaliye.com Forum" sayfası 2005 yılında yurtdışı hackerlar tarafından tamamen çökertilmişti. O tarihlerde değerli bilgiler, üyeler, yedekler tamamen silinmişti. 2005 yılının yaz aylarında yeniden forumu açtık ve sizin katkılarınızla bugünlere geldik. Nice 13. senelere arkadaşlar.

Birdaha böyle bir durumla karşılaşmamak dileğiyle, hayırlı ve uğurlu yıllar geçirelim.
alomaliye kardeşliği :alkış:

Merhaba,

evet evet hatırlıyorum