2013 / 3.Dönem SMMM Yeterlilik Sınav Sonuçları Ne Zaman açıklanır ?

Değerli arkadaşlar,

Kimse beni yanlış anlamasın. Cevap verme hakkımı kullandığımı belirtmek isterim.

Merhaba ;

Sınav Sonuçları başlığı altındaki başlık konuyu açan Sn.tktvln'in de görüşü alınarak tarafımca buraya taşınmıştır.Sebebi her iki konu da şu an için aynı konular görüşülmekte olduğu içindir.

Sonuçlar açıklandığında ayrı başlık isteyenler açabilirler.

Umarım herşey gönlünüzce olur.

İçimde hiçbir heyecan kalmadı.
Geçen sınav günleri saatleri sayıyorduk. Denetim beni herşey den soğuttu hatta bu meslekten bileee

İçimde hiçbir heyecan kalmadı.
Geçen sınav günleri saatleri sayıyorduk. Denetim beni herşey den soğuttu hatta bu meslekten bileee

Sanki beni dile getirmişsiniz bende geçen sınavda bir heyecan bir heyecan şimdi sonuç belli resmen sadece ekranda görmeyi bekliyoruz.Birde benim gibi haklarının azalmışsa ve halen bir sürü dersiniz varsa diplerde yaşıyorsunuz severek isteyerek seçtiğiniz bu meslekten buz gibi soğuyorsunuz.Aynı işi yaptığınız dostlarınızla sadece belge yüzünden inanılmaz maaş farklarınız varsa birde :(

Değerli arkadaşlar,

Kimse beni yanlış anlamasın. Cevap verme hakkımı kullandığımı belirtmek isterim.

Herkezin canı sıkkın.. benim de belirttiğiniz gibi eleştirilerinizin başkaların düşünceleri olduğunu size hatırlatmam ..

ayrıca size canım kardeşim gibi bir yumuşak dil kullandım... asabını bozmana gerek yok...

benim canım sıkkın anlaşılan seninde .. kırdıysam af edersin :)

tatlıya bağlayalım..

Arkadaşlar herkesin problemleri aynı. Hepimiz aynı sıkıntıları yaşıyoruz. Sınav stresinin üstüne birde birbirinizle tartışmayın.
İnşallah hepimiz o belgeyi alacağız. Bugünler de geçecek. Yaşadıklarımız acı ama belkide bu yaşadıklarımız bizi hayata daha iyi hazırlıyacak. Önümüze önemli problemler geldiğinde bu günleri hatırlayıp ben nelere katlandım bu da sorun mu diyeceğiz. Hakkımız da hepimiz için hayırlısı olsun. Rabbım yar ve yardımcınız olsun.

Herkezin canı sıkkın.. benim de belirttiğiniz gibi eleştirilerinizin başkaların düşünceleri olduğunu size hatırlatmam ..

ayrıca size canım kardeşim gibi bir yumuşak dil kullandım... asabını bozmana gerek yok...

benim canım sıkkın anlaşılan seninde .. kırdıysam af edersin :)

tatlıya bağlayalım..

Sayın netlook,

Peki, konuyu uzatmayalım.

Syg.

staja başlatma sınavına hazırlandığım zamanı kpss çalışmadığıma pişmanım şimdi atanmış olurdum 62 puanla arkadaşım atandı yeterlilik ile boğuşuyorum şu an

Daha sınav sorularını yayınlamadılar. Geç kalmadı mı sizce?

belgeyi alma sürecinde bütün sistem saçma staja başlatma sınavının zorluo ücretler staj süresi sınavların açıklanması açıklanmadna kursların başlaması gireceğimiz derslerden gelen soruların saçmalığı açıklanmasına artık normal bakmaya başladık geç açılmasına razı olduk 60 güne

evet konu uzamasın kırmayalım birbirimizi güzel bir site küsüp girmemezlik olmasın sınav stresi yaşıyoruz hepimiz mesleğimiz zor bu dönem yoğunuz anlayışlı olalım birbirimize

aynı yolun yoldaşıyız birbirmize mesleğimize sahip çıkalım

ezdirmem sana kendimi diyelim patrona hahahha :)

Arkadaşlar denetime çalışıyormusunuz?

dostum bırak şu denetimi artık denetim kelimesini duydum mu alt üst oluyorum.
Sen geçtin hem merak etme tek dersin kalmış 70 puan farklı sormuşlar yaparlar bi güzellik merak etme sen
geçtin billl için rahat olsun. SMMM olarak planlarını yapmaya başla

Yapmayın Sn. issademirel :( aynı alt üst durum bende de oluyo :S sadece ben değil keşke herkes geçse de hep beraber yapsak SMMM planlarını İNŞALLAH. Bu arada daha önce sormuş olabilirim ama aklımda kalmamış sizinde denetim mi kalmıştı birtek?

denetim maliyet vergi
vergiyi büyük ihtimalle geçtim
maliyet şüpheli
denetimin soruyu soranların vicdanına bıraktım

benim için den denetimi geçeceğim gibi geliyor
3 soruyu dört dörtlük tam yaptım hepsini yazdım örnekler verdim
2 soruyu da yaptım yöneticinin sorumlulukları diyor du soruda
fazlasını yazmışım denetim sözleşmesini imzalar diye fazla yazdım diye korkuyorum notumu kırarlar diye