2017/1 Yeterlilik İtiraz Sonuçları

valla artık adamları ararken sinirden gülerek anlatıyom o adamın ses tonundan da anlıyorum gerçekten dalga geçiyorlar eğer düşündüğüm gibi bizimle dalga geçmek için böyle uzatıyorlarsa hakkımı helal etmiyorum bugüne kadar yatırdığm paralar zehir zıkkım olsun

yürüyüşler adalet oluyorsa bizlerde 81 ilden ankara türmob binasına yürüsek mi ne dersiniz :)
türmob binasına ulaşınca da bizi içeriye alıp şöyle söyleyecekler; "biz çok oturduk birazda siz oturun dinlenin. Çaylar bizden, el ense keyif çatması sizden. E gelmişken şu sınav kağıtlarını okuyun da itiraz sonuçlarını yayınlayalım :D "
Birşey beklemek hata bence :)

peki bu adalet mi? Yazık değil mi ya bu kadar insan bekliyor, zaman harcıyor, strese giriyor...
yani zaten kağıdı okumuyor nedir bu kadar uzun süren herkes mi itiraz etti sınavı kazanan da mı itiraz etti. korkunç bir durum ya.
Ask olsun turmob adaletsiz yapmış çok mu :) eminim bu forumları okuyup dalga geçiyorlar bizimle. Ağız dolusu küfürü basmak istiyorum onlara

duyurular kısmına boş sayfa eklenmiş büyük ihtimalle giriyorlardır sonuçları. sınav açıklanma döneminde de bu boş sayfalar yüklendiğinde yeni bir şey açıklıyorlardı. yarın kesin açıklanır diye tahmin ediyorum. açıklansın da ders çalışmaya başlayalım 1 ders için çektiğimiz çile 10 derse bedel valla

Nihayet ellerine ulaşmış sonuçlar. (ben çok önceden ulaştığını düşünüyorum kasıtlı yapılan bir uygulama gibi geliyor)

aksam üstü açıklarız dediler ama ne kadar doğru bilmiyorum telefona her çıkan kişi farklı biseyler söylüyor arkadaşa arattım onada yarın demiş kız

açıklandı ben aldım sonucu hiç değişmemiş belgeden itiraz sonuç belgesini sorgulayın
boşa bekledim o kadar

Arkadaşlar selamlar,
Murat yayinlarindan SMMM yeterlilik Finansal Muhasebe 471 ve 472 sayfalari eksik. 470 nolu sayfa Aralikli Envanter yöntemi ile 473 nolu sayfa konsiye mallarlar ile ilgili örnekle başliyor.
Bu sayflari bulmamda (471 ve 472 ) yardimci olur musunuz?