25/ll 4857 İş Kanunu

iyi günler adminim benim bi sorum olacaktıda
ben bölge devlet hastanesinde çalışmakta idim şifremi birileri kırıp sahte rapor çıkardı ve idare beni dinlemeden bir gün için işten atılar
işe iade iş mahkemesnde dava açtım ve bu konuda bana nasıl yardımcı olabilir yada sizce daha önce bu benzeri olaylarla karşılaşan dava sonuçları varsa ellinizde bu konuda bana yardımcu olursanız.çok memnun olucam teşşekürler 4857 iş kanunu 25/ll

Pekı bu olay nasıl anlasıldı? Sahte rapor, sıfrenızın kırıldıgı nasıl ortaya cıktı? Sız sıfrenızın kırıldıgını, sahte rapordan once farkedıp bıldırmısmıydınız? Gorevınız neydı? Sahte rapor du2nlenen ısımle yakınlıgınız-tanısıklıgınız var mı?

başka bi hastaneden farkedildi bende aynı gün içinde dilekçe yazdım önlemlerin alınmsını istedim hayır herhangi bir akrabam yada tanıdğım yoktur.otomasyon elamnı olrak çalışmaktaydım.benim zoruma giden başhekime dedim yürüyün beraber savcılığa gidelm diye gelmediler beni dinlemidler çünkü bu işi yapan 2-3 tane çete vardı ve hepsi onların adamıydı
olan bana oldu bu bir yıldır işsizm işede giremyorum o madden çıkardıkları için sicilime işlemiş öle perişan oldum.yani olan bana oldu emniyetede gitim adamlar arkasında siyasi olduğu için olayı kapatılar.

Ülkemizde malesef işlendiği iddia edilen suçu kanıta dayandırmaktan ıspatlamaktan ziyade, suçlu iddia edilen kişinin suçsuzluğunu ıspatlaması gerektiği kuralı geçerli.
Şifrenizi kıranlar herhalde gelip bilgisayarınızdan da raporu düzenlememişlerdir.Dolayısıyla raporun düzenlendiği sisteme hangi ip numarasından bağlandığı tespit edilebilir.
İş mahkemelerinin görevleri arasına girermi bilmiyorum.
Sayın keremcem arkadaşımız iş hukuku konusunda benden daha bilgilidir.Yardımcı olacaktır.
Müdahil olmamdaki amaç farklı bir bakış açısı yaratmaktı.

30 adet rapor bir günde 2 yerde pc açılıp yapılmış çıkarmışlar raporları (ilaç raporlarıdır)

keremcan bey sizce dava nasıl sonuç verir daha önce 25/ıı bu madde deki davalar nasıl sonuç verdi eliniz de varsa örnekleri dava sonucu alabilrmyim acaba bana atılan bir iftira sonucu başıma öle geldi.