A.Ş. İç Yönerge

Elaj

Katkı Sunan Üye
****İÇ YÖNERGE
01.03.2023 TARİH VE 3 SAYILI YÖNETİM İÇ YÖNERGESİ
  • YÖNETİM KURULU imza yetkililerinden herhangi biri aşağıda hususlarda şirket kaşesi veya ünvanı üzerine atacakları “MÜNFERİD” imzaları ile şirketi temsil ve ilzam edecektir.
  • a-Şirketin ticari faaliyetleri kapsamında işlem başına işlem tutarı olarak 5.000.000,00 TL ya da karşılığı döviz tutarına kadar olan……………………………………………………………………
Şirketimizin bir önceki ......................... tarih ve 2021/2 karar numarası ile alınmış ve 1.................. tarihinde tescil edilmiş olan 2021/2 numaralı iç yönergesi yürürlükten kaldırılmıştır.

****YK KARARI
1-Şirketimizin 01.03.2023 tarihinde yapılan olağan genel kurul toplantısında şirketin yönetim kurulu üyeliğine ……………………………..…….., 3 yıl görev yapmak üzere seçilmiştir.
Yönetim Kurulu kendi aralarında görev taksimini aşağıdaki şeklide yapmışlardır.

………………….: Yönetim Kurulu Başkanı
……………….: Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Yönetim kurulunun iş bölümü, görev, sorumluluk ve temsil yetkisi dağılımı kapsamında;
1- Şirketimizin YÖNETİM KURULU BAŞKANI ……………….. ile birlikte YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ ………….’ın şirket kaşesi veya unvanı altına atacakları MÜŞTEREK imzaları ile 3 Yıl süre ile şirketi her konuda en geniş şekilde temsil ve ilzam etmelerine,

2- Aşağıdaki adı yazılı kişilerin, ………. tarih ve ……. sayılı iç yönerge çerçevesinde karşılarındaki imza yetkileri ile atanmalarına oybirliği ile karar verilmiştir.
………………….
: Yönetim Kurulu Başkanı
……………….: Yönetim Kurulu Başkan Vekili

***************************************************************************************************************************************************************************

Sadece belirtilen para kısmında münferid yetki vermek istiyoruz (a grubu veya 1. derece demeden direk yönetim kuruluna )

hem iç yönerge hemde yk kararını aynı anda mersisden giriş yapabilirmiyiz.

biraz karışık geldi nu konuda yardımcı olabilir misiniz