Buluşma

üstadım; arkadaşlarla yapılan görüşmelerde, geçici den sonra buluşmamızın daha güzel olacağı yönde..

siz ve sn.admin tam tarih üzerinde karar verirseniz ....üstadım bu sefer rekor kırarız..

Sevgili Forndaşlarım

Aralık ayının 2 haftası buluşalım mı? İlk haftsı maç var katılım az olur.Ayrıca maç anadolu yakasında fenerbahçe stadında beşiktaş ile oynanacak

tahsin,aşkın sizi ararım,(diğer formdaşlarımıda diyeceğim ama telefonları yok) onun için sizede burdan sesleniyorum.Gelirseniz memmun oluruz.Gelemezseniz veya Gelmezseniz canınız sağolsun

Ferhat'cığım bana uyar..Gününü de belirler,plan programı ona göre yaparız tabiki.Gelebilecek başka arkadaşlarında olması bizi sevindirir,ayrıca...

Sevgili Forndaşlarım

Aralık ayının 2 haftası buluşalım mı? İlk haftsı maç var katılım az olur.Ayrıca maç anadolu yakasında fenerbahçe stadında beşiktaş ile oynanacak

tahsin,aşkın sizi ararım,(diğer formdaşlarımıda diyeceğim ama telefonları yok) onun için sizede burdan sesleniyorum.Gelirseniz memmun oluruz.Gelemezseniz veya Gelmezseniz canınız sağolsun

yüreği güzel,kalbi güzel üstadımla buluşmaya az kaldı...

yoğun kar ve tipi yağışı ve dondurucu soğuklardan dolayı buluşma ileri ki bir tarihe ertelenmiştir