E Bildirge Sözleşme Onay

Herkese Merhaba;
Bir konuda yardım rica edeceğim e devlet üzerinden sözleşme imzalama işlemi gerçekleştiren üstatlardan.

İşyeri tescil kısmından başvurumuzu yapıp eski usüle göre evraklarımızı ilgili sgk ya götürdük fakat memur sözleşmelerin e devlet üzerinden onaylanması gerektiğini iletti ve sözleşmeyi teslim almadı.Nasıl yapılacağıyla ilgili olarak bir evrak asılmıştı ona uygun olarak şirket yetkilisinin (tek yetkilimiz var) e devleti üzerinden arama bölümüne e bildirge sözleşme onay sayfasına tıkladığımızda sözleşmeyi görebiliyoruz yani tıkladığımızda Pdf olarak karşımıza çıkıyor fakat farklı bilgisayarlarda da denememize karşın onayla butonu bir türlü karşımıza çıkmadı.Bir aylık süremiz maalesef Cuma günü doluyor.Bu işlemi gerçekleştirmiş üstatlardan acil yardım bekliyorum.

Java dan kaynaklı olabileceğini söyledi bir kaç arkadaşım ama firma yetkilisi e devletini paylaşmadığı için deneyemedim.Bunu deneyeceğim; bilemiyorum bundan kaynaklı mıdır?

Memurun eksik bir işlem yapmasından kaynaklı olabilir mi acaba?Pazartesi java yı denedikten sonra ilgili sgk ya tekrar gitmeyi düşünüyorum.

170 e de arıza kaydı oluşturduk bu durumla ilgili olarak; sistemsel bir sorun olma ihtimaline karşı.

Son olarak işyeri tecilde tescillerimde onaylanmış kısımda gözüküyor başvurum.

3628Xp.png

Ekran bu şekilde kalıyor.

Merhaba
Evet ekran doğru, onaylama yaptığınızda şifreniz oluşacaktır.
farklı browser üzerinden deneyin.
chrome, ie, firefox, opera vs.
Ayrıca java update yapmayı da deneyebilirsiniz.

Bazen memur onaylıyor sözleşmeyi yani sana sözleşme onayı yapmaya gerek kalmıyor. E-sgk şifre bölümünde şifre çıktıysa sözleşme onayına gerek yok.