E-Fatura Java Sorunu

Merhabalar

Geçen hafta e faturaya girerken bu hafta giremedim deneyimi olan varsa paylaşmanızı rica ediyorum mali mühürü okuyor imzala kısmında imzanız başarıyla yüklendi diyor sonrasında giriş yapmıyor şöyle bir uyarı var fakat explorerda da açmıyor

destek olacak herkeze teşekkür ederim

GİB-Portaline Google Chrome tarayıcısı ile girmeye çalışıyorsanız,
Google Chrome tarayıcısı (42.0.2311.90 sürümü) Java eklentisini engellemiş durumdadır.
Bu nedenle Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari gibi farklı internet tarayıcıları ile portale giriş yapınız.
Chrome kullanmıyorsanız uyarıyı dikkate almayınız.
Ek bilgi için tıklayınız.​

Chromu tamamen kaldırıp yeniden yükleyerek dener misiniz.Tarayıcı kaynaklı bir durum olabilir.
Veya javayı kaldırıp bilgisayarı resetledikten sonra tekrar kurulum yapıp öyle deneyin.

Merhabalar

Yeni konu açmak istemedim ama başımda bir sorun var ve çözemiyorum yardımınıza ihtiyacım var. Gib imzalama aracı ile e defter yada e fatura girdiğimde akis şifresi sonrası ekli hatayı alıyorum java silip yükledim ama çözemedim sorun ne olabilir bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8.3 KB · Görüntüleme: 12
Merhabalar

Yeni konu açmak istemedim ama başımda bir sorun var ve çözemiyorum yardımınıza ihtiyacım var. Gib imzalama aracı ile e defter yada e fatura girdiğimde akis şifresi sonrası ekli hatayı alıyorum java silip yükledim ama çözemedim sorun ne olabilir bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.
Akis programını çalıştırarak mühürün içine girmeye çalışın.Önce mühür çalışıyor mu onu test edelim.Sertifikalarla ilgili bir sorun olabilir.

Merhabalar

@sergok

Safe Net in yeni versiyonunu yükleyin. Kamu SM sayfasından da Akis'in yeni driver'ların indirip kurun.