Elden Ücret Ödenmesi

Merhaba
22.07.2002 tarihinde özel bir şirkette çalışmaya başladım.Sigortam 24.03.2003 tarihinde yapıldı.Çalışmaya ihtiyacım olduğu için sesimi çıkaramadım tabiki herşeyi sineye çektim.Aynı şahsın bir kaç şirketi var.Bu sebeple 2005 yılında diğer şirkete geçiş yapıldım.2006 yılında da yönetici oldum.Bir kaç firma aynı mesafede çalıştığımız için maaşlarımızın bilinmemesi açısından sürekli elden ödeme yapıldı.Bu işin düzeleceği söylense de bir türlü düzelmedi.Son 3 yıldır yeni işe başlayanların aldıkları ücretten SGK ödemeleri yapıldı.Benim gibi eskilerden birkaç kişi hala elden ödeme almaya devam ediyor.Evlilik sebebi ile 2013 yılında ayrıldım.Dilekçemi verdim ve elden ödeme yapılan kısım için de talepte bulundum.Hiçbir evrak imzalamdım.Genel olrak şirketin yapısını bildiğim için.6 ay gibi msj mail tlf görüşmeleri yapıldı fakat hep oyalama taktiği ve sonunda dava açtım.Davanın sonucu ne olur bilemiyorum.Fakat hala elden ödeme alanlara karşı bir işlem yapabilir miyim?Bunun için nasıl bir yol izlemeliyim?
Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

-işyerinden zaten ayrılmışsınız ve kendiniz yönünden açılan davanın sonucunu bekliyorsunuz(inşallah adalet yerini bulur)
-işyerinde elden ödeme yapılan çalışanlar yönünden, sizin bir şey yapmanıza gerek yok,bu noktada esasen bir şey yapılması gerekiyorsa, elden + ödeme yapılanların kendileri zamanında yapabilir
-gerekiyorsa onlar size veya gerektiğinde siz onlara mahkemede tanıklık yapabilirsiniz