Fazla Mesai Hesaplaması

Arkadaşlar, bu konuyla ilgili forumlarda birçok açıklama var ama genelde kanuni dayanakları ve yöntemleri belirtilmiş. Benim spesifik bir sorum var :
Haftanın 6 günü ( Paz-Cumartesi arası) 09.00-18.00 arası çalışan, işe girişi 26.08.2005 olan işten çıkışı 22.05.2007 olan ve 2005 sonuna kadar brüt ücreti 2302 YTL, 2005-2006 arası brüt ücreti 2791, 2007 de ise brüt ücreti 4231 YTL olan bir işçi çalıştığı süre boyunca fazla mesai almamıştır, ücret bordrosunda fazla mesai ödemesi yoktur. Bu işçinin çalıştığı süre boyunca biriken fazla mesai ücreti ne kadar olur ?
Bunu hesaplayabileceğimiz bir program ya da excel dosyası varmı ?

Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Ynt: Fazla Mesai Hesaplaması

ewet bende böyle bir excel dosyası üzerinde çalışıyorum, hiçbir yerde uygulamasına rastlamadım.
Bunu hazırlayıp, her defasında araştırma yapmaktan kurtulmak istiyorum. Ancak bu mesai hesaplamalarının bir standardını bulamadım, forumda da arıyorum, genel sitelerdede arıyorum ama bir standardı yakalayamadım.
İnternette 30'a yakın makale okudum, hepsi ayrı telden çalıyor.
İş kanunu mevzuatına bakıyorum, madde 41-44-46-47'e göre hazırlayayım diyorum. Sonra bir makale okuyorum oradaki uygulama çok farklı..

Şöyle biri çıkıpta, doğru düzgün, teorik bilgiye dayanmadan, tamamen uygulamaya yönelik, fazla mesai hesaplaması, pazar mesai hesaplaması ve genel tatil günlerinde çalışılması halinde işçinin hak edeceği ücreti bir bir örneklerle açıklasa, bende bunu excel ortamında formüle dökeceğim, herkesin yararına sunalım.