Finansal muhasebe soru ve cevapları hiçbir yerde yok mu ?

Ynt: finansal muhasebe soru ve ceapları hiçbiryerde yokmu ?

yoktu. ve deha ve murat büyük ihtimal sitelerine koymuşlardır. oraan bakiabilirisniz

Ynt: finansal muhasebe soru ve ceapları hiçbiryerde yokmu ?

Açılışta reeskont yoktu. Sadece dönem kârının, geçmiş yıl karlarına alınması gerekiyordu. Belki gözden kaçmış olabilir.

Ynt: Finansal muhasebe soru ve cevapları hiçbir yerde yok mu ?

kapanış kayıtlarına kadar olan tüm kayıtları doğru yaptığımı düşünüyorum.kaç alırım ...

Ynt: Finansal muhasebe soru ve cevapları hiçbir yerde yok mu ?

arkadaşlar ben ilk kez sınava girdim ve çok büyük bir kabustu benim için çok çalıştım fakat 1 hafta sonra unutuyodum , ama dersanede tüm dersleri telefona kaydettim açıköğretimdeki tüm dersleri videoları sesli kitapları uyuklasamda geceleri hep dinledim yada dinlediğimi varsaydım ,sınav salonuna girmeden öncede panik ataklar yaşıyordum nefesim kesiliyordu resmen taki cevap kağıtları dağıtılıp soruları görünce aa ben bunları yapamam diyemediğim ders yoktu vergide dahil kaptıkaçtı neyse onu bilmiyordum diğerlerinide yasa standartlarına göre yazamadım finansal kiralamayla alındı staj yaptığım firmadaki tüm makina ve teçhizatlar onların sözleşmelerini merak edip okumuştum kiralayan ve kiracanın hakları diye ona göre bir şeyler karaladım 50 verirlerse vergiden ,meslek hukundan ve maliyetten 7/7 olur .artk değerlendiren komisyonun insafına kaldıkk inşallah vergi yüzünden hiçbirimiz dosya yakmayız herkese başarılar tüm hayatlarında...