Giyimkent Ortak Meslek Mensubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Esenler Giyimkent, te bulunan yeni faliyete geçecek olan ofisime bölge civarında oturan, ulaşım sorunu bulunmayan, sigara kullanmayan, defter getirebilecek, gelir ve gider ortağı bayan meslek mensubu (SMMM belgesi olmalıdır.) aramaktayım.
İlgilenenlerin Cv lerini, [email protected] adresine göndermelerini rica ederim.

Y.Şahin

Ynt: Giyimkent Ortak Meslek Mensubu

SMMM belgesi olmasa ayrıca bay olsa ve de sigara kullansa,
Elimde 15 şirket var dese kabul etmeyecek misin :)

Cv istenmesi ilginç geldi bana.

Evcil hayvan beslemeyen :)

Ev arkadaşı arar gibi olmuş.

Kafama yatarsa ,Mükemmel Olacak Hem belgeli ,Hem sigara içmeyecek Defteride olacak Ama kendisi gidip büro açmayacak ofis kiralamayı bir türlü beceremeyecek Sanki işe girer gibi bir meslektaşına başvuru yapacak oda kafasına yatarsa alacak.

Kimse alınmasın latife yapıyoruz sadece.

sayın şahin herşeyi istemekte serbest ;
harvard mezunu 4 dil bilen bekar bir bayan smmm ' de arayabilir. ilginç olan ismmmo.org.tr uzantılı bir maile değil de hotmaile cv yollayın diyor.Ayrıca adını da yazmıyor.

Millet ölüyü diriyi halletmiş gözü garibanın defterine dikmiş daha ne diyim rezillik diz boyu.

bari muhasebeden anlayan sekreter falan diyeydi daha mantıklı olurdu ;D

Hangi yaş aralığında bayan aradığınızı belirtmemişsiniz.. Memur emeklisi aynı zamanda belgeli bir bayan olabilirmi ?

Tercihen 36 numara ayakkabı giyen , 24 ile 27 yaş arası bayan smmm olabilir :)
not:mavi ya da yeşil gözlü olması tercih sebebidir.(NİYEYSE)
yakında böyle ilanlarda görürüz :)

:)
Böyle ilan olursa silerim. ne yani koskoca forumun amacını mı değiştiricaz ;)

yakında çiçekli gömlekli başlıkta açar bunlar ;D

Değerli arkadaşlar yanıtlarda lütfen biraz ciddi olalım.
Tabiiki ben beraber çalışacağım arkadaşın sigara içmemesi gibi bazı özellilerini arayacağım,kendim
sigara kullanmıyorum.Gelecek arkadaş eleman olarak değil, bir kuruş koymadan ortak olarak gelecektir.
İlanlarda artık SMMM belgeli muhasebeci aranıyor ve Cv isteniyor.
SMMM belgeli bazı arkadaşların 800-1200 TL maaşlarla çalıştığını unutmayalım.

Saygılarımla,

o dediğiniz rakamlara hiçbir belgeli smmm arkadaş çalışmaz..

Benim bildiğim 3-4 kişi var o aralıkta çalışan. (malesef :()

çok komik cevap vermiş kuruş ortaklık için para koymayacak demiş, zaten birde defterleri olan ortak isteniyor , zaten ortaya koncak parada yok, getiren kişinin gelirinide ortak olcak , yani arkadaş gelir elde etmiş olcak taş atmadan kolu ağırmayacak hesabı çok akıllıca valla niye ortak olacak kişinin de aklına gelmemiş ki bunlar.

Ressam25 ' Alıntı:
Değerli arkadaşlar yanıtlarda lütfen biraz ciddi olalım.
Tabiiki ben beraber çalışacağım arkadaşın sigara içmemesi gibi bazı özellilerini arayacağım,kendim
sigara kullanmıyorum.Gelecek arkadaş eleman olarak değil, bir kuruş koymadan ortak olarak gelecektir.
İlanlarda artık SMMM belgeli muhasebeci aranıyor ve Cv isteniyor.
SMMM belgeli bazı arkadaşların 800-1200 TL maaşlarla çalıştığını unutmayalım.

Saygılarımla,

bütün eleştirilere cevap vermişsinde 'neden bayan' sorusuna cevap yok.

"bütün eleştirilere cevap vermişsinde 'neden bayan' sorusuna cevap yok."

Bayanların , problem çözme, ekip çalışması, proje geliştirme , duygusal zeka, başarma güdüsü, çalışkanlık ve disiplin ve hepsinden önemlisi aile ve iş arasında denge kurma becerileri yüksektir. Bayanların ?önsezi? yeteneği, verimlilik, yaratıcılık, üretkenlik anlamında üstünlük sağlayan özellikleri bizim gibi hizmet üretenler için önemlidir.

Ver gazı ver gazı, hem 800-1200 aralığına çalışıyor de smmm lere aç muamelesi yap sonrada yok şöyledir böyledir başarma güdüsü bilmemnesi yüksektir yahu git arkadaş işine gücüne açmışsın bir büro, nesin, kimsin, smmm misin, belgen varmı o bile belli değil neymiş defter getirebilecek birde bayan yani herşeyi ölüyü diriyi hallettiniz gözü milletin 3-5 defterinemi diktiniz becerebiliyorsanız çıkın piyasaya defter toplayın fırsatçılığın ne alemi var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...