İş Kazası hakkında

mart 2010 tarihinde işyerindeyken iş kazası geçirdim ve 3 aylık raporum var ( Ayak bileğim kırıldı ). İşveren SGK ya da Çalışma ve Sosyal güvenlik kurumuna bildirim yapmadı. Bende Çalışma ve Sosyal güvenlik kurumu ve SGK'ya şikayet dilekçesi yazdım. Raporum 01.07.2010 tarihinde sona erecek ancak iş müfettişi gelmediğinden henüz işkazası tespit raporum elimde yok. Rapor bitiminde sonra işverenin iş akdini fesh edeceğini tahmin ediyorum. Çalıştığım şirkette personel sayısı 30 dan az olduğundan işe iade davası açamayacağım.
Hastane masraflarını kendim karşıladım ve işverenden konu hakkında yardım istediğimde biz sadece sigortanı yatırırız başkada bir para vermeyiz dediler. Bu nedenle maddi manevi tazminat davası açacağım.
SGK dan alacağım geçici iş görememezlik parası için işveren tarafından e-bildirim yapılmamıştır. Bu konuda SGK raporun bitiş tarihinden sonraki 5 gün için e-bildirim yapılmasını mı mecburi yapmıştır yoksa iş müfettişinin iş kazası tespit raporunumu beklemeliyim.Yardımınızı için şimdiden teşekkürler...