Oyun Oynayalım mı?

Ynt: Oyun Oynayalım mı?

valla ben hastasıyım... :D silent hill için herşeyi yaparım.. bitek silent hill homecoming ps3 e çıktığı için.. silent hill aşkına paraya kıydım ve playstation 3 aldım.. bitek serisini devam ettirmek adına..

hayatı öylesine yaşıyoruz bence..benim adıma öyle en azından..zamanın nasıl akıp geçtiğini anlamıyor , zamanın kıymetini bilmiyor ve öylesine yaşıyoruz....

burcu83 ' Alıntı:
hayatı öylesine yaşıyoruz bence..benim adıma öyle en azından..zamanın nasıl akıp geçtiğini anlamıyor , zamanın kıymetini bilmiyor ve öylesine yaşıyoruz....

++++++++ 1

Zaman tabi ki geçip gidiyor saniye yi bile geri getirmeye gücümüz yok. Bari en azında günün 24 saatinden ufak bir kısmını kendim için eğlenceli geçirmeyede niyetlendiğim, ancak dünyayla bağlantımı koparabildiğimde oluyor.

İşyerinde kısa süreli kaçamak yapacaksam :) mahjong tarzı oyunları oynamayı seviyorum.Çin müziğinin dinginliği eşliğinde bayağı bir rahatlatıyor :)

Eskiden çinlilerin yarışması vardı tv de yıllar önce tagaşi kalesi diye şimdi o kanal kapandı bile galiba. Ama hatırlayanlar varsa müthiş bir yarışmaydı komik eğlenceli bol kahkahalı hafta sonumun vazgeçilmez seyirlerindendi.

Of ya yine yendim tavlada rakip arıyorum ilandır !!! :D

Ben varım zaten sık sık oynuyorum gammonempire sitesinde

Birkaç kişi daha bekleyelim katılımcı olarak nasıl olsa çabuk bitecek 2 mars bir düz ben böyle çalışırım :D

Çok nadirde olsa multi şiekilde arada okey oynarım..Genelde pc 'de bireysel oyunları tercih ederim. Tomb raider'da favorimdir. :)

Merhaba ;

Boş kaldığımda oynadığım tek oyun satranç'tır. Yahoo veya mynet tercihimdir.(Başka da site bilmedğim için )

Merhaba Abdullah bey

İlk mesajlarımda 2 siteye yer verdim isterseniz deneyin

Aramızda ne cevherler varmış da haberimiz yokmuş

Sn Abdullah bey den bahsediyorum kendisi çok mütevazi olduğu için yazmadı ama ben paylaşıyım istedim

İyi bir tavlacıymış yerel turnuvalarda bir kaç kez birincilik bile almış. Tebrikler :D

muhasebe ' Alıntı:
Merhaba ;

Boş kaldığımda oynadığım tek oyun satranç'tır. Yahoo veya mynet tercihimdir.(Başka da site bilmedğim için )

bi ara satranç oynayabiliriz...

Forumu reklamlara alet etmeyelim ;D

NİSANLI ' Alıntı:
Topunuz bir güzellik etmezsiniz

Neden bu kadar sinirlendiniz yine :) Artık eskisi gibi oyunlarınızı tanıtamayacağınız için mi, yoksa sizi uyardığım için mi bu sinir :) Bir form üyesi olarak üzerime düşen görevi yapmış bulunduğum için içim rahat :)