Rezalette Son Perde. Kiralık Ruhsat İlanları Verilmeye Başlandı...

• Konbuyu başlatan ERIN_BROCKOVICH
  • Başlangıç tarihi
Ynt: rezalette son perde kiralık ruhsat ilanları verilmeye başlandı...

Buna dur diyecek vardır. Yasa gereği smm odalarıdır. Geçenlerde başka bir arkadaş da aynı şeyi yazdı. İstanbul odası mail yolu ile şikayet kabul etmiyormuş.
yazılı başvurmak gerekiyor.

peki bu arkadaş burdur da burdura mı gidicez yazılı başvuru yapmak için saçmalığın daniskası hatta ağa babası

Yuhhh,
bu kadar olur :mad:

Aslında kayıt olup alıcı olmak lazım acaba gerçekmi hiç çekinmiyorlarmı

Bir arkadaş demişti 5.000 Usd ye ruhsat alanlar varmış diye inanmamıştık demekki bu arkadaşta öyle almış.

akin94k.t.m.l. ' Alıntı:

hayır aksine 3568 sayılı meslek kanununa göre yaptığının suç olduğunu ilanı çekmez ise burdur smmm odasına suç duyurusunda bulunacağımı belirten bir mail attım çünkü bizzat siteye üye olup ad soyad bilgisinide aldım ve yapacağımda...bunuda böyle bilinsin..

Ynt: Rezalette Son Perde. Kiralık Ruhsat İlanları Verilmeye Başlandı...

ERIN_BROCKOVICH ' Alıntı:
akin94k.t.m.l. ' Alıntı:

hayır aksine 3568 sayılı meslek kanununa göre yaptığının suç olduğunu ilanı çekmez ise burdur smmm odasına suç duyurusunda bulunacağımı belirten bir mail attım çünkü bizzat siteye üye olup ad soyad bilgisinide aldım ve yapacağımda...bunuda böyle bilinsin..

Burdur SMMMO ya yazık.Erin hanıma alkış............
Çok ciddi mücadelelerle bu ruhsata hak kazandık....Anlaşılan, DİNAZORLARIN şimdiye kadar yapamadıklarını da biz yapacaz....BEN VARIM !!!!
Bundan sonra düzenli olarak arama motorlarında bu tür reklamları yakalamaya çalışalım ve burada ifşa edelim, takipçisi olalım.....

gerçekten ağlancak halimize gülüyoruz ama elden malesef fazla bir şey gelmiyor sadece meslek odalarımıza şikayet edebiliyoruz ondanda fazla şey çıkmıyor.

Arkadaşlar korsanlara prim vermemek bizlerin elinde. Piyasa korsan taksici, eczacı,servisçi ve muhasebecilerle dolu. Ne yapıyoruz (ben yapmıyorum çünkü daha belgemi alamadım odadan para yok) üç kuruş paray lise mezunu eleman çalıştırıyoruz diyoruz ki "sana fazla para verme imkanım yok çevreni getir defterini tut." Bu olur mu o kadar smmm olmuş insanlar boş gezerken biraz fazla verip vasıflı eleman özverili insan çalıştırmak dururken ehliyetsiz insan çalıştırılırsa sonucu bu olur. Oda da ya da başka yerde suçlu aramayalım. Bürosu oan meslek mensupları diğerlerini görmediği için adam ne yapsın bir z para karşılığında hem çalışıyor hem de belgesini bir fırsatçıya kullandırmak zorunda kalıyor.

Şikayet edeceğiniz oda uzaksa postayı deneyin,belki dikkate alırlar

Bu kadar denetimsizlik olduğu sürece bende veririm kiraya alırım parayı ohhhhhhh

Ayıp ama böyle insanlar senelerini harcıyor bu işe, sonra iki çapulcu mesleğimizi rezil ediyor