Sevilla-Chelsea Fenerbahce Maçı

Sevilla-Fenerbahce Maçında Kim Tur Atlar

• Fenerbahçe

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sevilla

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Sevilla-Fenerbahce Maçı

Merhaba,

Bir GS'li olarak Fenerbahçe'yi tebrik ederim. Turu geçme şansının Kaf dağının ötesinde gördüğüm takım turu geçti helal olsun..

Her Ne kadar Türkiye Kupasında başarılı olmasada, Ş.Liginde iyi iş çıkardı. ;) ;)

sanırım istemeye istemeye tebrik etme diyede buna derler :)

Bu duyguları daha önce defalarca yaşamış bir takımın taraftarı olarak kutladım.

1532fener25001ux4.jpg

Bir GS li olarak Feneri tebrik ederim.

Galatasaray Fenerbahçeyi Türkiye Kupasında elerken nasıl sevindiysem, Fenerin Sevillayı elemesinede aynı şekilde sevindim.

Bir BJK taraftarı olarak FB'yi tebrik ederim.

bize yakışanda bu tür yorumlardır. umarım türkiye ligindeki rekabet hep orada kalır. dışarıya çıktığımızda takımın adı ne olursa olsun herşeyden önce bir türk takımı olduğunu unutmayalım... başka sitelerde olumsuz yorum yapan arkadaşlarında cahil olduğunu unutmayalım ve onlarla tartışmalara girmeyelim. onlar hangi takımlı olursa olsun içimizdeki düşmanlar...

bir fenerli olarak gurur duyuyorum.Maça sonuna kadar asıldılar.HELAL OLSUN.

Trabzonspor lu olarak, dün akşam Fenerbahçenin başarısından çok mutlu oldum, gururlandım....Tebrikler fenerbahçe ve fenerbahçeliler...

Ynt: Sevilla-Chelsea Fenerbahce Maçı

CHELSEA GALİBİYETİ: SEVİLLA'NIN CELLATI, CHELSEA'Yİ YIKTI
Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçında İngiltere'nin Chelsea takımını 2-1 yenen Fenerbahçe, İspanyol basınından büyük övgü aldı. ''Sevilla'nın cellatı, Chelsea'yi yıktı'' başlığını atan El Mundo Deportivo gazetesi, ''Chelsea, dün ziyaret ettiği Fenerbahçe cehenneminde, yanmaktan kaçtı. Türkler, Chelsea'ye göre daha az gol fırsatı buldular, ancak yakaladıkları anları iyi değerlendirdiler. Londra'ya küçük, ama Şampiyonlar Ligi'nde yarı finale çıkmayı hayal ettirebilecek bir avantajla gidecekler'' yorumunda bulundu.

İNGİLİZ BASININDAN BAŞLIKLAR
Daily Express: ''Fenerbahçe Chelsea'yi şaşkına çevirdi''
Mail: ''Chelsea'nin finaldeki yeri artık garanti değil''
Telegraph: ''Chelsea Kazım oyuna girene kadarki hovardaca tutumunun bedelini ödedi''
Guardian: ''Chelsea'yi gelecek salıya kadar uykusuz geceler bekliyor, rövanş kolay olmayacak''
Independent: ''Kazım, Grant'ın tatlı rüyasını yerle bir etti, doğu Londra'dan boğaz kıyılarına yaptığı muhteşem yolculukta yeni bir sayfa yazdı.''

umarım Chelsea takımını karşılamaya gidenler uğurlamayada gitmişlerdir...

[
umarım Chelsea takımını karşılamaya gidenler uğurlamayada gitmişlerdir...

Bu Sefer Siyah Çelenk Ve Cenaze Marşıyla Gitmişlerdir.... :D :D :D

Tebrikler Fener Bahçem ve Tüm Fenerliler....

Fener büyük bir tarihi fırsat kaçırdı..Bu şansı yakalamak her zaman ve her takıma nasip olmaz..Çok üzüldüm..Maalesef ezerek yenildik..Ama yinede bu gururu bizlere yaşattığı için fener camiasına bir Trabzon'lu olarak binlerce teşekkür ederim...Hepsinin alınlarından öpmek lazım..

Bu takım bir iki takviye ile seneye final oynar,Fenerbahçeme bende teşekkür ediyorum bizlere bu heyecanı yaşattığı için.

TEŞEKKÜRLER FENERBAHÇE