SGK Sitesi Kapalı mı?

pascal

Katkı Sunan Üye
dün sabahtan bu yana sgk nn işe giriş ve işten ayrılış menüsü kapalıd. ne giriş yapabliyoruz ne de çıkış ne yapacağız bilmiyorum

Ynt: sgk sitesi kapalı mı

Ben ilgili linkleri birkaç kere tıklıyorum (zorluyorum diyim) sonunda pes ediyor.. :)

Ynt: Sgk sitesi kapalı mı.?

F5 ile taarruza geçerseniz bazen pes ediyor. ;D

internet explorer dan giriyorsanız sgk sitesi kilitleniyor, mozilla firefox dan girmeyi deneyin.
şuanda explorer dan denedim açılmıyor site, ama mozilladan giriyor

Sgk Sitesi İle İlgili Kişiye Burdan Sevgilerimizi (!) Gönderiyoruz..

Ben hala giremiyorum. Sayfa yenileme işlerini mesai saatleri dışında yapmaları gerekmiyor mu. Ne biçim iş.

NİSANLI ' Alıntı:
Ben hala giremiyorum. Sayfa yenileme işlerini mesai saatleri dışında yapmaları gerekmiyor mu. Ne biçim iş.

1025.bmp

giriş linkine tıklayın ve başka işlerinize bakın. bir süre sonra misafirimiz teşrif etmiş mi diye bakın. canı sıkılınca geliyor. ;D

ayın 12 sinde ayrılan persoenl için iab bildirme son günü bugun site kapalı ne olacak şimdi. ne yapacağız.

Şimdide sisteme giriyoruz lakin atmaya başladı. İhtiyacım olmasa valla yüzüne bakmıycam sitenin de neyse...

genelde explorerdan bağlanıyorsanız, sgk sitesi kilitleniyor ve sistemden atıyor.
Mozilladan bağlanmayı deneyin.

Sn Zindan yapılır mı bana bu şimdi onaylayabildim

Bende yaptım şimdi, barcode ımage yazıyor.
Barkodu eksik olsun.Sistem tamamen düzgün çalıştıktan sonra görüntüleden tekrar çıktısı alınabilir diye düşünüyorum.

Evet onu oda var barkod çıkmadı. Aman kasadan okutacak değiliz ya