SPK Lisanslama Sınavlarına Yönelik..

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: SPK Lisanslama Sınavlarına Yönelik..

isyan ' Alıntı:
deryatufekci ' Alıntı:
isyan ' Alıntı:
arkadaşlar gazi kıtap spk bagımsız denetim kıtabını sordugum hiç bir yerde yok alan varmı bu kıtabı
veya başka bir kaynak ismi verbilecek biri varmıdır

ben de bugun beyazıttaydım hiç bir yerde bulamadım, çarşamba günü geleceğini söylediler ama ben akademi yayınlarının kitabını aldım, çarşambaya kadar boş durmamak için

gazi yayaınlarıyla ilgili bende bir kaç yere sordum hata dagıtım firmasını arkadaşım aradı ama yok şuanda dediler
bir kaç kişiylede konuştum gazinin kıtabı iyidir diyolar
gazi yayınlarının kitabının
ne zaman çıkacağını dağıtım fırması söyledi mi?

arkadaşlar finansal sistem sermaye piyasaları ve sermaye piyasaları mevzuat ders notları var ise bana da gö[email protected] .....

arkadaşlar ayrıca bağımsız dış denetim şirket ortakları geçiş süreci icinde bağımsız denetim lisansı alamaz ise şirket ortaklığından çıkartılacakmı

bir de muhasebe standartlarından geçen sınavda 5 soru iptal oldu .zaten 25 soru soruluyor.bu nasıl iş anlamadım

serkankyra ' Alıntı:
bir de muhasebe standartlarından geçen sınavda 5 soru iptal oldu .zaten 25 soru soruluyor.bu nasıl iş anlamadım

o zaman sınav sonuçlarında değişme olmadı mı?
yoksa ilan edilen notlar sorular iptal edildikten sonra kalan sorular üzerinden hesaplanıp ilan edilen notlar mı?

zeyenpikanca ' Alıntı:
isyan ' Alıntı:
deryatufekci ' Alıntı:
isyan ' Alıntı:
arkadaşlar gazi kıtap spk bagımsız denetim kıtabını sordugum hiç bir yerde yok alan varmı bu kıtabı
veya başka bir kaynak ismi verbilecek biri varmıdır

ben de bugun beyazıttaydım hiç bir yerde bulamadım, çarşamba günü geleceğini söylediler ama ben akademi yayınlarının kitabını aldım, çarşambaya kadar boş durmamak için

gazi yayaınlarıyla ilgili bende bir kaç yere sordum hata dagıtım firmasını arkadaşım aradı ama yok şuanda dediler
bir kaç kişiylede konuştum gazinin kıtabı iyidir diyolar
gazi yayınlarının kitabının
ne zaman çıkacağını dağıtım fırması söyledi mi?

bugu aradım yarın cıkacakmış piyasaya banada yarın alacak arkadaşlar 60 tl ymiş fiyatı

Arkadaşlar dehanın spk kitabı çıkmış.Yeni sınav müfredatına göre imiş öyle diyorlar. Şu anda yokmuş kendi öğrencilerine vermişler bitmiş salı günü matabaadan geliyormuş.bilginize...

arkadaşlar ben türmob un davayı kazandığını duydum doğruluğu var mıdır bağımsız denetim sınavını türmoba devredeceğini duydum , merak ettim doğruluk payı varmıdır diye

spk ,muhasebe standartları ders notu eline ulaşan var mı?Heralde,notları yollayacak olan kişi artık foruma girmiyor .

nazliece1453 ' Alıntı:
Arkadaşlar dehanın spk kitabı çıkmış.Yeni sınav müfredatına göre imiş öyle diyorlar. Şu anda yokmuş kendi öğrencilerine vermişler bitmiş salı günü matabaadan geliyormuş.bilginize...

spk sınavı için deha ya da bilge ye giden var mı? sanırım,ders notları ve sorular varmış.

zeyenpikanca ' Alıntı:
spk ,muhasebe standartları ders notu eline ulaşan var mı?Heralde,notları yollayacak olan kişi artık foruma girmiyor .

forma giriyorum. ancak notları yaklaşık 15 kişiye göndermeme rağman kendi aralarında paylaşım yapmamaları ilginç. notları gönderdiğim kişiler de bunları diğer arkadaşlara iletebilir.

Sonuçta tüm talepelere dönmem takdir ettiğiniz mümkün değil... Esasen notları alan arkadaş bir daha siteye uğramıyor. bundan sonrada not paylaşmayacağım..

Bilginize;

Kaç gündür ne not yollayanlardan ne de notu almış olanlardan ses çıkmadı.Yakında istanbulda , spk bağımsız denetim kursuna giden arkadaşımdan hem özet notları, hem de soru bankası olarak hazırlanmış notları alacağım.Burada paylaşmayı düşünüyordum ama vazgeçtim.

esperado ' Alıntı:
arkadaşlar ben türmob un davayı kazandığını duydum doğruluğu var mıdır bağımsız denetim sınavını türmoba devredeceğini duydum , merak ettim doğruluk payı varmıdır diye
[/quote

fatih bölgesınde yapılan toplantıda sorulmuştu yahya arıkana o da bizim bagımsız denetim ile spk arasındakınde
fark var spk kayıtlı firmaların denetimin yaparken yine spk bagımsız denetim sertifakasının gerkecegını ama orta ölçekli bir firmanın denetimdeyse smmm nin belirledıgı olacagını ama bunu için sınavmı veya başka bir şeymı olacagı hakkında bir şeyin netleşmedıgını söylemişti

arkadaşlar arkadaşımızın yoladıgı notları isteyen arkadaşlara yoladım sanırım her kez başkası yolamiştır deyip
es gecti kusura bakmayın
iyi çalışmalar

nazliece1453 ' Alıntı:

bakırköy dehayı ben aradım ama her hangi bir kaynaklarının olmadıgını ama hazırlandıgını bundan sonraki
sınavda yararlana bilecgımızi söylemişlerdi piyasada şuanda gazi sanırım tek kitap oda ansiklopedi gibi bi şey
gecmişte cıkmış denetim sorularıda var bunu içinde pazar gunun bu kitabı aldım