SPK Lisanslama Sınavlarına Yönelik..

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: SPK Lisanslama Sınavlarına Yönelik..

seri 10 no 22 SPK da bağımsız denetim
Seri 1 no 31
seri 5 no 34
seri 6 no 4
seri 7 no 10
seri 11 no 1
seri 11 no 3
seri 11 no 6
seri 11 no 7
seri 11 no 19
seri 11 no 21
seri 11 no 29
sınav dersleri alt konu başlıklarına göre ilgili tebliğlerin bir kısmı bunlardır.SPK sitesinden mevzuat bölümünden ulaşılabilir.TMS ve TFRS dahil standartlara TMSK sitesinden ulaşılabilir.

Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim sınavı hangi yılda yapılmaya başlandı bilgisi olan var mı?

SPK'nın sitesinden geçmiş yılların sorularına bakıyorum. 2007/3. dönemden önceki sınavlarda bağımsız denetim sınavı soruları yok.

Daha önceden de bu sınav yapılıyor muydu? Atladığım bir şey mi var?

Teşekkürler

bagımsız denetim sınavları için hangi kaynaktan hazırlanmamız gerekir bir bilgisi olan varmıdır beta diyen var gazi yayınlarının kitabı var sanırım ama bunlarda bulunmuyor diye bir yerde okumuştum bunlardan hazırlanan varmıdır ne önerirsınız

arkadaşlar gazi kıtap spk bagımsız denetim kıtabını sordugum hiç bir yerde yok alan varmı bu kıtabı
veya başka bir kaynak ismi verbilecek biri varmıdır

isyan ' Alıntı:
arkadaşlar gazi kıtap spk bagımsız denetim kıtabını sordugum hiç bir yerde yok alan varmı bu kıtabı

ben de bugun beyazıttaydım hiç bir yerde bulamadım, çarşamba günü geleceğini söylediler ama ben akademi yayınlarının kitabını aldım, çarşambaya kadar boş durmamak için

deryatufekci ' Alıntı:
isyan ' Alıntı:

ben de bugun beyazıttaydım hiç bir yerde bulamadım, çarşamba günü geleceğini söylediler ama ben akademi yayınlarının kitabını aldım, çarşambaya kadar boş durmamak için

gazi yayaınlarıyla ilgili bende bir kaç yere sordum hata dagıtım firmasını arkadaşım aradı ama yok şuanda dediler
bir kaç kişiylede konuştum gazinin kıtabı iyidir diyolar

Kaynur ' Alıntı:
bcayir ' Alıntı:
bağımsız denetim için tebliğe çalışın yeterli olur ben 83 aldım.
bu dönem fin.sistem ve mevzuattan gireceğim ona da kitaptan çalışıyorum. geçmiş dönem sorularını çözmenin çok faydası var.

22 nolu tebliğden mi bahsediyor sunuz? ve bu tebliğe kaç hafta ayırmak lazım. Teşekkürler

evet 22 nolu tebliğ. hatta standartlarda da baya faydası oldu hiç çalışmadığım halde 50 aldım. Şimdiden çalışmaya başlayın ve eski dönem sorularını çözün mutlaka.

deryatufekci ' Alıntı:
isyan ' Alıntı:

merhaba,
gazi yayınları kitabını birkaç yere sordum. Tükendi dediler.
çarşamba kitapçılara geleceği kesin mi?

eğer gazi yayınlarından çıkan kitabı bulamazsanız,
alternatif olarak benim aldığım beta yayınlarından çıkan Spk Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim adlı kitabı önerebilirim.

zeyenpikanca ' Alıntı:
deryatufekci ' Alıntı:
isyan ' Alıntı:

merhaba,
gazi yayınları kitabını birkaç yere sordum. Tükendi dediler.
çarşamba kitapçılara geleceği kesin mi?

beyazıt sahaflar çarşısı esnaflarının yalancısıyım :)) bu hafta en geç çarşamba gelecek dediler