SPK Lisanslama Sınavlarına Yönelik..

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: SPK Lisanslama Sınavlarına Yönelik..

notları bende alabilir miyim ?
[email protected]
Ben deha mecidiyeköyü aradım. Kitaplar perşembe gelecek dedi. Ad-soyad telefon alıyorlar. Gelince haber verecekler. Fiyat : 40 TL. dediler.
İlgilenenler arkadaşların da bilgisi olsun istedim.

Arkadaslar gazi yayınevinin kitabını hukukmarket.com dN SATIN aldım ben. her ne kadar detaylı olsa da bence güzel bir kaynak. sorular testler olması da güzel bir ayrıntı.... notları olan arkadaslar da paylaşabilirse cok sevinirim..

zeyenpikanca ' Alıntı:
isyan ' Alıntı:
deryatufekci ' Alıntı:
isyan ' Alıntı:
arkadaşlar gazi kıtap spk bagımsız denetim kıtabını sordugum hiç bir yerde yok alan varmı bu kıtabı
veya başka bir kaynak ismi verbilecek biri varmıdır

ben de bugun beyazıttaydım hiç bir yerde bulamadım, çarşamba günü geleceğini söylediler ama ben akademi yayınlarının kitabını aldım, çarşambaya kadar boş durmamak için

gazi yayaınlarıyla ilgili bende bir kaç yere sordum hata dagıtım firmasını arkadaşım aradı ama yok şuanda dediler
bir kaç kişiylede konuştum gazinin kıtabı iyidir diyolar
gazi yayınlarının kitabının
ne zaman çıkacağını dağıtım fırması söyledi mi?

Arkadaşlar nota ihtiyacım var. Ekonomi ve finansal yönetimle ilgili hazır notlar,spk mevzuatı ve denetim ayrıca muh.standatları ile ilgili... her türlü nota ihtiyacım var .... gönderen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

[email protected]

arkadaşlar bende notları rica edicem sizden. Bende beta yay. kitabı var. Mevzuat bölümünün tamamını okudum ancak kitapta çok eksikliklerin olduğunu farkettim. O yüzden beta yayınlarını, sınava çalışacak olan arkadaşlara pek tavsiye etmem. Ancak kısa zamanda konular hakkında genel hatları ile bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için uygun olabilir bu kitap.

Notları isteyen kişilere notlar gönderilmiştir...

türmob un yeterlilik kursuna gidiyorum, ordaki hocalarımızdan biri söyledi bende burda bilen varsa doğruluk derecesini öğrenmek istedim

kimden duydun?
[/quote]

isyan ' Alıntı:
nazliece1453 ' Alıntı:
Arkadaşlar dehanın spk kitabı çıkmış.Yeni sınav müfredatına göre imiş öyle diyorlar. Şu anda yokmuş kendi öğrencilerine vermişler bitmiş salı günü matabaadan geliyormuş.bilginize...

bakırköy dehayı ben aradım ama her hangi bir kaynaklarının olmadıgını ama hazırlandıgını bundan sonraki
sınavda yararlana bilecgımızi söylemişlerdi piyasada şuanda gazi sanırım tek kitap oda ansiklopedi gibi bi şey
gecmişte cıkmış denetim sorularıda var bunu içinde pazar gunun bu kitabı aldım

Ben mecidiyeköy dehadan bugün kitabı aldım. Henüz incelemedim 2010 baskı. Ellerinde az kitap varmış o nedenle sadece kendi öğrencilerine veriyorlarmış. Bende zor aldım.

spk lisansı almamız sizce bir işe yarayacakmı yoksa türmobda bu işle ilgileniyo bağımsız denetim onamı katılsak

şuan için iki kurum arasında her ne kadar bir çekişme olsada, bu lisansı almanın bir zararı olmayacaktır. Mutlaka işine yarar, tabi şu anda herhangi bir denetim şirketinde aktif olarak çalışıyorsan çok daha iyi olur senin için
CESUR YÜREK ' Alıntı:
spk lisansı almamız sizce bir işe yarayacakmı yoksa türmobda bu işle ilgileniyo bağımsız denetim onamı katılsak