Tazminat Hakkında

2010 yılından bu yana bir rehabilitasyon merkezinde memur olarak çalışmaktayım. milli eğitime bağlı bir kurum olduğumuz için her yıl sözleşme yapıyoruz yani 1 er yıllık her yıl yenilenen bir sözleşmemiz var. 2016 nisan ayında her yıl olduğu gibi sözleşmemizi yaptık. yalnız benim maaş zammı zamanım haziran ayında idi işveren her yıl düzenli olarak zam yaptığı için bizde iyi niyetli davranarak imza attık. haziran ayında zam yapmayacağını söyledi ve bütün çalışanları çağırarak toplantı düzenleyip hiç kimseye zam yapmayacağım demiştir. ben memur olarak tek çalışıyorum. diğer çalışan öğretmenlerin şu anda 3 tanesine zam yaptı ve ayrıca zam zamanında maaşımı asgari ücret üzerinden gösteriyorsunuz bana siz 1400 tl net maaş ödüyorsunuz dedim işveren temmuz 2016 itibari ile aldığım ücret üzerinden sigortamı göstermeye başladı ve eylül 2016 tarihi itibari ile yeni bir sözleşme imzaladı benimle. şu anda borcum olduğu ve iş bulamadığım için imzalamak zorunda kaldım. 2014 ocak ayında tarafıma kendi ıslak imzası ile 1000 tl maaş aldığıma dair yazısı mevcuttur. nasıl bir yol izlemeyelim tazminat almak için yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Tazminat alabilmek için,
bu belirttiklerinizden başka sebepler bulmalısınız