Teşekkür

bil_gin

Tanınmış Üye
Saygıdeğer adminler biliyorum yeri değil ama başka bir yerde bulamam bu koun için. Ferhat üstadım sohbetin için sonsuz teşekkürler. Su böreği ve çayda üzerine tatlısı oldu. Kısa zamanda tekrarlamak üzere.
saygılar,
bil_gin

O kadar yoğunluğun içinde de ayrı bir güzel oldu arkadaşlar. Biz muhasebeciler hayatlarımızı hep erteleriz bildiğiniz gibi. Yapmamak lazım. Hayat güzel, kaçırmamak lazım anları...
saygılar;
bil_gin

Valla hepinizi beklerim.İnşallah şu Ankaradaki 15.06.2013 tarihindeki buluşmayı becerirsek.Birde İstanbulda Rumelihisarında Sahilde ,Ortaköy veya Bebek'te Sahilde formdaki arkadaşlarla bir buluşma ayarlayacağım

Saygıdeğer adminler biliyorum yeri değil ama başka bir yerde bulamam bu koun için. Ferhat üstadım sohbetin için sonsuz teşekkürler. Su böreği ve çayda üzerine tatlısı oldu. Kısa zamanda tekrarlamak üzere.
saygılar,
bil_gin

bil_gin'im

Her zaman başımın üstünde yerin var.Ne zaman yolun düşerse beklerim.(Diğer form üyeleri de tabi).Genç Kartalı'da getir

Selamlar
Elbetteki buluşma ve görüşmeye iştirak etmek isteriz.Ankara için söz veremem ama İstanbul'da yapılacak bir organizasyona her zaman hazırım....