Yeni Stajyer Yönetmeliği ve Getirdikleri

Ynt: Yeni Stajyer Yönetmeliği ve Getirdikleri

Yüksek lisansın süreyi kısaltmasına çok sevindim :D :D

stonhand ' Alıntı:
Yahu bende çok şey istiyorum mesela maaşıma 1 melyon doler zam, altıma son model bir araba, süper lüks bir villa,.
Yahu birlik ilköğretim mezunlarına belge verir bunlar ....... seslerini çıkarmazlar sonra gider neymiş komisyon üyesi üstatlarmış yahu birlik bitti sınav komisyonunuda......

..........

........Piyasada gider iş bulamazlar gelir orda burda sınav zor olsun diye yazarlar çok zor bu basiretsizlik çokkk. Bunlara havadan YMM belgesi versen gene iş bulamazlar gider kendi kendini tastiklerler ;D ;D ;D :D :D :D

+1

eğer y.s.gibi hocalar gelip kendi kitabında bile olmayan hesaplardan soru soracaksa, veya kendi kitabında olmayan cevapları verdiğimizde puan vermiycekse sınav hakkının 9 a çıkması çok normal bence, artı komisyon değişince yeni hocanın soru tarzını çözene kadar 2-3 sınav geçiyo zaten, artı her sınav döneminde insan sınava adapte olamıyo, mesela bi sınav döneminde annemle babam ayrıldı, bi sınav döneminde ablamla eniştem ayrılıyordu, yani hayatın insana neler getireceğini bilemiyoruz...

eyvallah üstad, bak bu iyi oldu moral oldu bana :D , ya battı balık yan gitti zaten yaa , adamı banlamışlar, giremiyo siteye...

Vallahi giremiyor. O yoksa ben de yokum. battıbalıkyangider gelene kadar yazmama kararı aldım.:) Hoşçakalın...

bu kadar yeni mesajı görünce, yönetmelik yayınlandı sandım bir an :)
yok mu yahu gelişme? ocakta yayınlanırsa yüksek lisans sayesinde 1 yıl kısaltmış olan stajyerler mart sınav başvurusunu kaçıracak bu saçma değil mi?

ocak ayı içerisinde belli olur şimdiden hayal kurmayalım arkadaşlar

8 gözle bekliyorum şu yönetmeliği.. Zira 2012 mart sınavına girebileceğim...

yönetmelik hakkında gelişmeler varmı arkadaşlar? bilgisi olan arkadşlar paylaşabilirlermi ?

gelişme yok mu arkadaşlar? mart başvuruları sona erdi ya :(

Yönetmelik kesin çıkacak ama ne zaman???

sittin sene çıkmaz bu yönetmelik kim bilir ne zaman, odadan biriyle görüşmüştüm böyle bi durum var mı diye bi ara konuşuluyordu ama şu an bişey yok dedi,onlar smmm ye ihtiyaçları yok ki nasılsa özel smmm leri var üniv mezunu olmak gerçekten bi ayrıcalık iyi ayırdılar bizi!!!

Eski birlik başkanı başbakan olunca yönetmelikde çıkar. Ben diyorum bunların paraya ihtiyacı olduğu anda yönetmelikde çıkar, sürmende gider herşey olur, yeter ki biraz aç kalsınlar, bizim tatlı kazan olarak görülen taş atıpta kolları yorulmadan alınan bilmemkaçbin TL ruhsat paralarına bir ihtiyaçları olsunlar ozaman herşey olur yoksa beklemeye devam.

Talep, azalacağına artıyor.13 bin kişi her dönem sınava giriyor. Alınan dosya paralarını düşürseler işi gücü olmayan ,hadi bir de bunu deneyeyim diyen tüm açıköğretim mezunları dosya açtırırlar.Alınan ücretler bile caydırıcı olmuyor. 3,5 milyon açıköğretimli olduğu sürece ne alınan dosya ücretleri düşer ne de sınavlar kalkar.
Açıköğretim mezunlarının sınava girmesinin engellenmesi tartışmaya açılmalıdır.

Highpower, asgari üç tane alomaliye hesabın olduğunu düşünüyorum. Birisi bu diğer ikisi de kendi kendine teşekkür puanı verdiğin hesapların olması lazım. Bak bi derdin varsa lütfen özelden yaz halledelim. Senin bu halin beni çok üzüyor, hem de tahrik ediyor. Atayım mı özelden msn adresimi?

Ya modlar bu insan müsvettesini görmüyor mu?. Bilinçli yapıyor bu provakatör. Mesaj tarihi : « Yanıtla #77 : Bugün 07:00:27 ÖS », Son Aktif Olma Zamanı: Bugün 07:00:27 ÖS Yazıp yazıp kaçıyor. Laf söylüyoruz alınmıyor. Bişey değil benim üyelik gidecek:)