2013 - 3.Dönem ( 30 Kasım - 1 Aralık ) Düşünceleriniz ...

dersanelerde hocaların mutlaka bunlara çalışın dediği hiçbişi çıkmadı.
dersaneler de ters köşe oldu, bence.

Safha , sipariş , mamül dağıtımı yan mamül net satışa göre çöz falan bekliyorduk açıkcası .. Etraftanda böyle bekliyorlardı .. Soruları görünce dumur oldum.. Işçilik olabilir dedik ama böyle mi olur be .. Insaf....

Katılıyorum size kesinlikle güüvenmeyin.. Hatta beklediğinizin 10 puan altı deyin benden demesi...

DEHADA BİLE CEVABA BAKIN.. ŞU DE BİTİR SINAVDA ..

ADAM SINAV SONUCU A - ŞUNU ŞUNA DAĞIT , B TOPLAM MALİYET , BİRİM BALİYET BELİRT , C - KATITLARI DAĞITIMA GÖRE YAP.. ANALİZ ET...FFİİLİ BULL.. YERİNE KOY.. BU NE YA Ç.. KİMSE BU SINAVV KOLAY DEMESİĞN YAKARIMMM...

KADEMELİ DAĞITIMDA TABLO VERMEMİŞ SEN CİZ.. YERİNE KOY.. BİRİM VE TOPLAM BUL. KAYIT YAP..

3. SORU .. ZATEN KAFAN KARIŞTI AL SANA BASİT AMA YAPAMA... YAA ŞAKAAAAA :banghead:

2 GÜNDÜRLÜ ÇOK SİNİRLİYİM... MALİYETTTTT AH MALİYETTTT HOCASI.. TEK DERSTİ YAA TEEKKKKK....

Odada kitabını görmüştüm daha sonra biraz araştırma yaptım.Sınav kağıdının altındaki imzalarını karşılaştırdım.Kesin olmamakla beraber Erciyes Üniversitesinden Prof.Dr un biri.
Ayrıca Sakarya üniversitesinde yeni kitabı çıktı.Bağımsız Denetim üzerine.Ama siz yinede yakalayıp öpmeyin :)

Son düzenleme:
Sizi bilmem ama benim gibi denetim sınavından sonra bunalıma girip öbür sınavlara adepte olamayan bütün arkadaşların kendisinin nasıl kulaklarını çınlattığımız ortada.Kimsede kusura bakmasın.Benim 2 hakkım kaldı ve dosya yakma korkusu sardı.Sınavdan çıktığımdan beri kendime gelemiyorum.Denetim ayrı maliyet ayrı

meslek hukukundan ve vergi hukukundan 2. defa gırdım yıne kalıyorum.sonuç berbat gelecek malesef. of ya 2 dersım kaldı. yıne hayeller marta kaldı

Odada kitabını görmüştüm daha sonra biraz araştırma yaptım.Sınav kağıdının altındaki imzalarını karşılaştırdım.Kesin olmamakla beraber Erciyes Üniversitesinden Prof.Dr un biri.
Ayrıca Sakarya üniversitesinde yeni kitabı çıktı.Bağımsız Denetim üzerine.Ama siz yinede yakalayıp öpmeyin :)

:))))))))))).. bu sinirle çook güldüm yaa.. Allah razı olsun arkadaşım.. hafiye gibisin.. yok ya benim bu meslek mensubu adaylarından hala umudum var.. çok iyi ya.. tebrikler.

bağımsız denetime adaysınnn...

Son düzenleme:

Bence doğru bilgi hemen internette biraz araştırma yaptım bir yazısında kalite kontrol var dedim evet bu.Kitap eski basım fakat bazı yazıları var ve bu sınavı hazırlayanlardan biri olduğu anlaşılıyor.Ben onun ......................

ARKADAŞLAR
prof. dr. şaban uzay ünıversıtedeyken soruları çok kolay sorardı. nasıl olduda bu kadar zor soru sormuş bende anlayamadım. şaban hocam çok ıyı nıyetlı çok güleryüzlü bır hocadır.ama komisyondakı dğer hocalar bu sefer denetimi sen zor sor demiş olabilirler. yoksa şaban uzay çok insaflı ve iyi niyetlidir.

ARKADAŞLAR
prof. dr. şaban uzay ünıversıtedeyken soruları çok kolay sorardı. nasıl olduda bu kadar zor soru sormuş bende anlayamadım. şaban hocam çok ıyı nıyetlı çok güleryüzlü bır hocadır.ama komisyondakı dğer hocalar bu sefer denetimi sen zor sor demiş olabilirler. yoksa şaban uzay çok insaflı ve iyi niyetlidir.

İyiniyetli hali buysa başka halini hiç düşünemiyorum öbür hocalarıda bulmamız lazım arkadaşlar

2 dersim kalmıştı Hukuk sınavım iyi geçti ama Denetim Mart a kaldı. evet sağolsun çok iyi niyetli ve insaflı davranmış :alkış:

Son düzenleme:
ARKADAŞLAR

o zaman okurken isnsiyatif kullanır merak etmeyin.. ama nasıl buldunuz adamı yaa.. sizden korkulur.. deşifre ettiler adamı .......... : )

maliyet muhasebesini soran adamı yada kadını da bulun ...:mad:

sayın yetkililer
lütfen sesimizi duyun ve meslek hukuku, vergi hukuku, maliyet ve denetimden hepimizi geçirin

bence konu ıcerıgıyle ılgılı soruya cevap yazdıysanız fazlasıyla puan vereceklerdır endıse etmenıze gerek yok. çunku sorular zor olunca puanlaması bol oluyor. gecen donem cevap anahtarı gıbı kagıt verdım denetımden 62 aldım kolay sorduklarında fazla puan kesıyorlar. ancak benden yazımın kotu olması dısında ne ıcın puan kestıklerını anlamamıstım...

30 kasımda bı tek tehdıtlerı yapabıldım dığerlerını kafadan attım.çünkü son 1 ay boyunca hıç bakamamıştım.20 lı yaşlarda hafızada tutmak kolaydı.ama 30 lu yaşlarda ınsanın hafızası almıyor ezber yapamıyor. bari 30 yaşını geçmiş arkadaşlarımızın hepsini geçirsinler.çünkü ınsanın 30 undan sonra takati kalmıyor.
teşekkür ederim
saygılarımla

Allah ım hz. ibrahim i ateşten koruduğun gibi sınava giren tüm arkadaşlarımızı ve beni şu komisyon hocalarından , kötü insanlardan ve ayağımıza taş koyup smmm olmamızı engelleyenlerin na^rından(ateşinden) koru!
amin
saygılarımla