2013/3 Muhasebe Denetimi Sınavı

bir rica...bu itiraz ve sınav konusu dağılıyor sanki sayın stayeradayi arkadaşın açtığı
KGK Tebliğlerinin Muhasebe Denetimi Sınavı Kapsamına Alınmaması Hakkında...başlığında devam edebilir miyiz.Herkes hem buraya hem oraya yazmaya başladı.Teşekkürler.

Bu tutumları hiç hoş değil. En azından bir daha ki dönem için KGK'dan gelme ihtimaline karşı bir çalışma yapmalılar...

Merhaba Arkadaşlar,
KGK tebliğlerinin sınava dahil olup olmadığı ile ilgili Turmon'un Cevabı aşağıdaki gibidir,

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Muhasebe Denetimi Sınavı’nda, ‘Kamu Denetimi ve Denetim Standartları Kurumu’ tarafından belirlenmiş standartlar ve diğer düzenlemeler sınav konusu kapsamında yer almaktadır.

Merhaba Arkadaşlar,
KGK tebliğlerinin sınava dahil olup olmadığı ile ilgili Turmon'un Cevabı aşağıdaki gibidir,

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Muhasebe Denetimi Sınavı’nda, ‘Kamu Denetimi ve Denetim Standartları Kurumu’ tarafından belirlenmiş standartlar ve diğer düzenlemeler sınav konusu kapsamında yer almaktadır.

şerefsizler ya. sittin sene geçilmez artık

Umarım komisyon değişiyordur ve gelen hoca biraz olsun iyi niyetlidir? Sn. betul77 kasım dönemi sizin kaçıncı girişinizdi?

türmob önünde eylem yapmak belki etkili olur. en azından basına sesimizi duyurup dönen oyunları açıklarsak belki geri adım atarlar.

50 puanlık soru kgk den sorsalar ona da razıyım.

ne diyelim söylencek o kadar çok şey varki. Daha önce söylemiştim arkadaşlar boşa kürek çekeceğiz diye çünkü hatalarını kabul etmiyecekler sınavlarda herhangi bir değişiklik olmayacak diye. Diyebilirlermiki yanlış sormuşuz kusura bakmayın. Onun yerine bu konulardan da sorumlusunuz dediler geçtiler işte. Yazıklar olsun allah bildiği gibi yapsın bunlara. Çoluğumun çocuğumun rıskı haram zıkkım olsun.

Merhaba Arkadaşlar,

bu arkadaşımıza mail gelmiş