A.Ş Kuruluşu İşlemleri

değerli meslek mensupları bir pazarlama firması a.ş kuracağım
bununla ilgi ilgili ticaret odasından evrakları indirdim ve doldurmaya başlıyacam ve ilk defa kuracağım için sizin fikirlerinize ve tecrubelerinize
ihtiyacım var örnek evrak tablosu varsa yollarsanız sevinirim çalışmalarımı ve uygulamalarıda sizinle paylaşacağım inşallah kolay gelsin

Son tebliğ ile kuruluştan itibaren 3 ay içinde int.sitesi oluşturup gerekli bilgilerin yer alması gerektiğini hatırlatmak isterim.

Bir kaç gün önce internet sitesi açma mecburiyeti ile ilgili çıktı ve forumda da paylaşılmıştı.

Selamlar Sayın Sueda,
Tahminimce sizin ihtiyacınız olan,kuruluş aşamasında nelerin hazırlanması gerektiği değil,bunların içeriklerinin nasıl yazılacağıdır.Zira zaten gerekli belgelerin listesini odanın sitesinden temin ettim diyorsunuz.Siz,isterseniz belgeleri hazırlamaya başlayın,takıldığınız belge veya içeriklerinde yardımcı olmaya çalışalım.A.Ş. kuruluşu Ltd'e nazaran daha zahmetli bir süreçtir.Hazırladıklarınız ile hazırlayamadıklarınızı belirtirseniz daha doğru olacağı düşüncesindeyim.
Saygılar

teşeküürler sayın twolf aynen dediğiniz gibi araştırınca insan daha iyi algılıyor ve yaparken sorunları çözüyor

anonim şirket kuruluşunda yönetim kurulu üyesi ve kurucu ortaklar aynı kişi bu ortakların diğer şirketlerdede ortaklığı var ve bağkurları ödenmekte sgk veya ticaret oda evrakları içinde sgk bildirim formu doldurulacak mı

Selamlar
Sgk konusunda herhangi bir bildirimde bulunmanıza veya evrak eklemenize gerek yoktur..
Saygılar