Belgeyi Alınca Neler Değişti Hayatınızda.

1 yıl sonra yeterlilik sınavına gireceğim.Acaba bunca yıl uğrasa değermi diye düşündüm.

Ynt: Belgeyi Alınca Neler Değişti Hayatınızda.

Şu an nerde çalışıyorsun durumun nedir bilmiyorum ama benim hayatımda yaptığı değişiklikleri söyleyeyim sana;
Belgeyi almadan önce çalıştığım yerde muhasebe şefiydim ve üzerimdede başka kimse yoktu yeminli tam tasdik kapsamında tablolarımızı inceliyordu sadece. Belgeyi alınca ünvanımızı muhasebe müdürü yaptılar, yaptığımız iş yine aynen devam etti. Belgeyi aldıktan üç ay sonra zam yaptılar belgeyi almadan önce 1.100 alıyordum belgeyi aldıktan sonra 1.750 oldu maaşım.
Bunların haricinde pekte bişey değişmedi. Sana tavsiyem öyle aman aman beklentiler içerisinede girme. Belgeyi alalı 4 ay oldu belki biraz daha zaman geçmesi lazım benimde durumumun daha düzelmesi için bilemiyorum işte, hep bekliyoruz, ömrümüz beklemekle geçti :)

Ynt: Belgeyi Alınca Neler Değişti Hayatınızda.

benimde hayatımda hiçbirşey değişmedi.belgeyi elime alınca çok mutlu oldum.onun dışında maddi manevi daha fazla kaygı içerisine girdim.umarım bu kadar emeğin karşılığını hakkıyla alırız.sonuçta bu bir yatırım.cebimizde olmasına bile bin şükür.