Bozüyük Ziyareti

Tahsin Kurt

Fenomen Üye
Platin Üye
Arkadaşlar Selam

Abdullah Makineci meslektaşımızı ve Bozüyük ziyareti konusunda son düşünce ve niyetiniz nedir?

Simkesyan üstadla görüştük,biz aramızda uzlaştık :) Şu an için 7 Ekim cumartesi günü (en müsait gün) ikimize de uyuyor.Sonrasında kendisinin bir seyahati var ayrıca ay yoğunluğu da yavaş yavaş başlıyor.Şu an için bu tarih uygun görünüyor.Diğer arkadaşlar (Ferhat,Aşkın ve düşünüyorsa diğerleri) bu konuda ne düşünüyor.
Tabi bu arada Abdullah arkadaşımızın müsaitlik durumu en önemlisi tabi.Bu tarih kendisi içinde uygunsa şu organizasyonu bir yapalım artık diyorum.
Lütfen burdan düşüncelerinizi yazarmısınız?

Bunun dışında aklımda başka planlarda var tabi.Bunların başında da Şeref Aydemir üstadı ziyaret etmek var :) En son Beypazarı'nda diye hatırlıyorum ama halen orada mı doğrumu hatırlıyorum çokta emin değilim.Bozüyük ziyaretinden sonra yine müsait bir zamanda Şeref Aydemir üstadı da ziyaret etmek planlarım arasında :) Bunu da bilahare değerlendireceğiz inşallah.

Ayrıca yine uygun bir zamanda Ankara'da alomaliye.com merkezine de süpriz bir baskın düşünmüyor değilim :) Plan çok anlayacağınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba
Bu organizasyon zor oldu ama tamamlandı çok şükür.
Ben,Ksimkesyan,Ferhat,Aşkın(aşkın'ı hala ikna turlarımız devam ediyor :) ) Bilgin kardeşimiz inşallah gelir. Şu anda 3-4 kişi tamamdır.
Allah izin verirse cumartesi günü Bozüyükte güzel bir buluşma gerçekleştiririz.

Merhaba ;

Öncelikle çok sevindiğimi belirtmek isterim.Bozüyük'e uzak yakın farketmez durumu müsait olan arkadaşlarımızı da bekliyoruz.
Bu arada Sevgili admin'imizi de özelden bilgilendirdim.İnşallah katılım sağlar.

Bunun dışında aklımda başka planlarda var tabi.Bunların başında da Şeref Aydemir üstadı ziyaret etmek var :) En son Beypazarı'nda diye hatırlıyorum ama halen orada mı doğrumu hatırlıyorum çokta emin değilim.Bozüyük ziyaretinden sonra yine müsait bir zamanda Şeref Aydemir üstadı da ziyaret etmek planlarım arasında :) Bunu da bilahare değerlendireceğiz inşallah.
Merhaba Tahsin bey,
malum hatırlamak ve hatırlanmak güzeldir,
üstad değilim ama iltifatınıza teşekkür ederim
şu an ankaradayım,tabi Beypazarı’na hiç gitmiyor değilim,proğrama alırsanız mutabık kalınan tarihde Beypazarı’nda buluşalım İNŞALLAH.
Allah a emanet olunuz.

Şeref Bey merhaba
Dün maalesef 3 kişi buluşabildik.Ferhat üstad gribal rahatsızlığından dolayı gelemedi.Aşkın'da özel sebeplerden aramızda olamadı.Ama yinede çok keyifli bir gündü.
Ayrıca dün henüz kesin olmasa da kasımdaki geçici vergilerden sonra bir hafta sonu Ankara'da buluşmak üzere görüş birliğine vardık.Hem sizlerle hemde alomaliye ekibiyle bir arada olmak arzusundayız.İnşallah bir aksilik olmazsa daha kalabalık şekilde bir Ankara buluşması gerçekleştiririz.
Selam ve sevgilerimle

Son düzenleme:
(Özel Teşekkür)
Dün bizi harika bir şekilde ağırlayan değerli Abdullah Makineci abime (abi dememde sanıyorum bir sakınca yoktur) hiç sıkılmadan sohbet ve muhabbetini ve de tabiki bilgilerini bizden esirgemeyen Kevork Simkeşyan abime sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.Kevork'la da seyahat etmek ayrıca da çok keyifli belirtmek isterim :)
Birazdan, aldığım izinle bir kaç resim paylaşacağım.

Üstadlar ben İstanbul dışındaydım, gelemedim ondan dolayı.
Çok iyi yapmışsınız, değişiklik olmuştur.
İnşallah bir sonraki buluşmaya bi engelimiz çıkmazda geliriz.

Sevgili Dostlar,

Abdullah kardeşimizi ziyaret çok keyifli bir gün geçirmemize vesile oldu, Tahsin kardeşim iltifatların için ayrıca teşekkür ederim, Abdullah kardeşimize de nasıl teşekkür edeceğimizi bilmiyorum, güleryüzü misafirperverliği ve birde gizli kahraman Arif dostumuza sonsuz teşekkürler, elleri dert görmesin. Birdahaki buluşmanın daha kalabalık olması temennisiyle.

Merhaba ;

Cumartesi günü sabah 10.00 dan akşam 22.00 ye kadar çok zevkli ,neşeli ve bilgi akışı içerisinde geçen buluşmamızı gerçekleştirdik. Sevgili Tahsin'e ve Kevork üstada sonsuz teşekkürler. Herhalde geri dönüş olmasa sabaha kadar bile oturabilirdik.
Her iki dostuma da güzel sözleri için ayrıca teşekkürler.

Bir teşekkürüm de Sevgili Ferhat üstada. Son anda rahatsızlığı nedeni ile katılamadı ama yine de gün içerisinde telefonla bile olsa yine aramızdaydı. Tekrar geçmiş olsun diliyorum kendisine..

Daha önce hiç birbirini görmeyen üç forum üyesi bir şekilde buluşup bitmesini istemedikleri güzel bir gün geçiriyorlar. İşler bitmez ama ömürler bitiyor. Fırsatları değerlendirmek gerek. Bir sonrakine inşallah daha kalabalık oluruz.

Evet sevgili forumdaşlar işte Alomaliye'nin güzelliği burada .Teşekkürler Alomaliye .....

Merhaba ;

Cumartesi günü sabah 10.00 dan akşam 22.00 ye kadar çok zevkli ,neşeli ve bilgi akışı içerisinde geçen buluşmamızı gerçekleştirdik. Sevgili Tahsin'e ve Kevork üstada sonsuz teşekkürler. Herhalde geri dönüş olmasa sabaha kadar bile oturabilirdik.
Her iki dostuma da güzel sözleri için ayrıca teşekkürler.

Bir teşekkürüm de Sevgili Ferhat üstada. Son anda rahatsızlığı nedeni ile katılamadı ama yine de gün içerisinde telefonla bile olsa yine aramızdaydı. Tekrar geçmiş olsun diliyorum kendisine..

Daha önce hiç birbirini görmeyen üç forum üyesi bir şekilde buluşup bitmesini istemedikleri güzel bir gün geçiriyorlar. İşler bitmez ama ömürler bitiyor. Fırsatları değerlendirmek gerek. Bir sonrakine inşallah daha kalabalık oluruz.

Evet sevgili forumdaşlar işte Alomaliye'nin güzelliği burada .Teşekkürler Alomaliye .....

Evet abi aynen katılıyorum.Yıllardır birbirimizi görmeden yazışıyoruz.Görmediğimiz halde samimiyeti nasıl ilerletmişiz ki,yüz yüze bile bu samimiyet kat kat fazlalaşıyor.Bu da tabiki öncelikle içinizdeki samimi duygulardan sonrasında alomaliyeden kaynaklanıyor.
Sizler gibi değerli üstadları tanımış olmayı ayrı bir gurur vesilesi olarak addediyorum.Her daim bir arada olmak temennisiyle sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

Sevgili dostlarım.

Valla gelemediğim için öyle pişmanım ki . Ama kendimi affettireceğim. SÖZ.

Değerli üstadlarım bir gün de veya bir akşam iş çıkışı Kadıköy de veya istediğiniz bir yerde toplansak çok güzel olur, siz değerli ağabeylerimi şahsen tanımayı çok isterim. Saygılarımla

Sevgili Day-Dream ben Kadıköy Rıhtımdayım.Çoğu üstad karşıda.Ferhat,Kevork,Aşkın,bu arkadaşlar karşıda.Kadıköy bölgesinde başka arkadaşlar var mı açıkcası ben bilmiyorum.Sonuçta ben Kadıköy'deyim,sizle veya başka diğer arkadaşlarla tanışmayı birer kahve içmeyi tabiki çok isterim.

Tahsin ağabey senin oralar çok güzel hareketli ,önce bir inegöl köftesi yeriz, sonra bir yerlere otururuz , yeterki katılım olsun :)