Eğitmen Ücreti

mes_ar

Tanınmış Üye
Üyelik
23 Mar 2007
Mesajlar
1,954
Konum
İSTANBUL
Merhaba arkadaşlar,
Bir vakfın kursunda yalnızca bir kerelik eğitim veren bir eğitmene 1,000 tl ödeme yapılmış. Bu durumda bu kişi için stopaj ödenmeli midir? Ödenecekse stopaj oranı nedir?
 
U

UZMAN

Ziyaretçi
Ynt: Eğitmen Ücreti

Merhaba;

Vakıf GV 94. maddesinde sayılan bir vakıfsa evet

Saygılarımla,
 

mes_ar

Tanınmış Üye
Üyelik
23 Mar 2007
Mesajlar
1,954
Konum
İSTANBUL
Ynt: Eğitmen Ücreti

Evet bu kapsamda bir vakıf. 94. maddeyi okudum fakat % kaç vergi ödeyeceğimi nerden bulabilirim ya da bilen varsa söyleyebilir mi?
 
Üst