Ek-1 Ek-2 Hk.

Arkadaşlar ek1 ve ek 2 ler tek zarfta çeşitli firmaların birlikte toplu olarak gönderilirmi bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.

Ynt: Ek-1 Ek-2 Hk.

Toplu gönderim yapmadım.Aynı firmanın ek:1 ve ek:2 lerini tek zarfa koyuyorum ama tüm firmaları tek zarfta toplamadım.Kabul edilebilirliğini sanmıyorum isterseniz bölge müdürlüğüne bir telefon açın.

İspat açısından sıkıntı yaşamamak için ayrı ayrı göndermenizi öneririm.

arkadaşlar ben EK-1 ve EK-2'yi elden gönderiyorum ankaraya birde kopyasına onay alıyorum bu şekilde yapmam bana herhangi bir sorun yaratır mı?illa iadeli ve taahhütlümü göndermem gerekir?

İadeli taahhütlü posta göndermenin amacı, gönderdiğiniz postanın alıcısının eline ulaştığını ispat etmektir. Bahsettiğiniz gibi ek-1 ve ek-2 leri kuruma elden yollayıp, suretlerine kurum yetkilileritarafından alındı kaşesi ya da onayı alıyorsanız bu da evrağı teslim ettiğinizi ispatlar.

Biz hep ek-1 ve ek-2'leri tüm firmaları tek zarfta iadeli taahhütlü gönderiyoruz. Alma haberi kartında gönderen yerine kendi adımızı yazıyoruz yanına parantez içerisinde zarfta bulunan firmaları yazıyoruz. ÇSGB de alma haberi kartını kaşeleyip bize geri gönderiyor. Şu ana kadar hiç sorun yaşamadık.

slm arkadaşalar,
ek1-ek2 kaltı mı? Bilgi rica ediyorum.