Fenerli misin? ALLAH Başka Dert Vermesin

• Konbuyu başlatan akgül.T
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

akgül.T

Ziyaretçi
Fenerlimisin? ALLAH Başka Dert Vermesin :D :D

Anons skandalı

Fenerbahçe'nin Trabzonspor ile 1-1 berabere kalarak şampiyonluğu yitirdiği maçın sonunda büyük bir skandal yaşandı. Aynı skandalı Fenerbahçe 1971 yılında da yaşamıştı.

Müthiş Klip :) :)

FBTV'de Skandal : Bursa'dan Gol Haberi mi var? :)

Kadıköy'de Zavallı Kadına Saldırıyorlar.

Bu geceyi dünyanın en kısa süren şampiyonluk kutlaması olarak kayıtlara geçirdik!!!!!"

w86bdy.jpg

1jwx1l.jpg

15fj5s1.jpg

fotospor1.jpg

fbtimsahtimsahyuruyusuh.jpg

196154765f1.jpg

b27854fenerfbantifbanti.jpg

Ynt: Fenerlimisin? ALLAH Başka Dert Vermesin

Öncelikle Bursaspor' u kutluyorum, Fenerlilere de geçmiş olsun diyorum.!
Tabi gönüllerin şampiyonu Trabzonu da unutmamak gerekir.
Bir GS' li olarak kendi takımımdan çok fener ile sevinmek daha eğlenceli oluyor.:) Skandal ve bir o kadarda komik anons rezaletimi dersiniz, kendi statlarını yakmalarımı dersiniz, kadıköyü savaş alanına çevirmeleri mi dersiniz.Hazmedememenin resmiydi dün akşamkiler.
Dün her açıdan bir çok mesaj vardı.
Adam adam gibi adam Ertuğrul Sağlam' ın kovulduğu takımı yenerek şampiyon olmasımı dersiniz.
Fenerbahçenin son hafta maçlarında şampiyonluğu kaçırmasının artık bir alışkanlık olduğunu.
Denizlide şampiyonluğu bırakan bir Teknik adamın, tekrar takımın başına getirilişinin hata olduğunumu dersiniz.
Fener şampiyon olmayarak Galatasarayda Rijkard ve Adnan polatın bir sene daha takımda rahat nefes almalarını sağlamalarımı dersiniz.
Galatasarayın Fenerbahçeyi şampiyon yapmak için o kadar uğraşmasına rağmen başaramadığı.(Bursaya çelmeden sonra, Gençler birliğine yenilerek, beşiktaşın 3.lük için bursayı yenmek için çaba sarf etmesi cabası.)
Bir de bu lig şaibeli diyenlerede şaşıyorum, son hafta şampiyon değişiyor, nasıl şaibe olacak anlamıyorum.

Tekrar tebrikler bursa teşekkürler trabzon. :)

şampiyon olsaydık şaibe iddialarından geçilmezdi.
biz olamadık lig temiz oldu evet lig çok temiz bunu dün İ.toraman gösterdi.

FeaR Of DaRKNeSS ' Alıntı:

Evet, dün Barcelenoda kendi kalesine gol atan, valodolidli defans oyuncusu sayesinde şampiyon oldu, ispanya liginde de şaibe var. :)

ehüehüehüüüü:D::D tbr bursaspor.en büyük CİMBOM...;) ;D

ZİNDAN ' Alıntı:

Evet, dün Barcelenoda kendi kalesine gol atan, valodolidli defans oyuncusu sayesinde şampiyon oldu, ispanya liginde de şaibe var. :)

lütfen konuyu saptırmayalım sayın ZİNDAN, konumuz la liga değil turkcell süper lig

:D hala cimbom mu diyosunuz.. Sizi yendik.. yenilmekten başınız döndü artık yenile yenile.. hala en büyük cimbom diyosunuz.. altımızdasınız ama :D

Bursayı tebrik ediyorum.. Beşiktaşıda maçı sattığı için ayrıca tebrik ediyorum..

Topun canı vardır derlerdi. Dün gerçekten top istemedi . Yoksa bu kadar gol kaçırmayı istesen yapamazsın.
Anons olayı bir facia. Yani kim bu kadar geri zekalı bir hata yapabilir. Belki de hata değil di, bir takım güçler bunu tezgahladı.

Sonuçta Bursaspor bu şampiyonluğu hak etti. Sapına kadar sonuna kadar hak ettiler.
Bir fenerli olarak candan kutlarım.

Ancak anlamadığım şey de şu yaklaşım:
elyesa.06 ' Alıntı:
ehüehüehüüüü:D::D tbr bursaspor.en büyük CİMBOM...;) ;D

En büyük Cimbom nasıl oluyor???

nguroy ' Alıntı:
...Anons olayı bir facia. Yani kim bu kadar geri zekalı bir hata yapabilir. Belki de hata değil di, bir takım güçler bunu tezgahladı.
...

Sayın başkanınız bu işleri iyi bilir! ;D

Taraftarı çıldırtmak Yıldırımın neden işine gelsin ki. ?

Böyle saçma bir komplodan ne çıkarı olurki

Staddan rahat rahat tüymek için! ;D

manasse ' Alıntı:
:D hala cimbom mu diyosunuz.. Sizi yendik.. yenilmekten başınız döndü artık yenile yenile.. hala en büyük cimbom diyosunuz.. altımızdasınız ama :D

Bursayı tebrik ediyorum.. Beşiktaşıda maçı sattığı için ayrıca tebrik ediyorum..

inat ediyorum en büyük cimbom..bizde kupa çok arkadaşlar üzülemeyin isteyin biz verelim:D:D

maydanoz ' Alıntı:
Staddan rahat rahat tüymek için! ;D

birazda kendi takımından bahsetsene arkadaşım, bu sene ligi kaçıncı tamamladınız mesela ?
uefa avrupa liginde mi oynuyacaksınız yoksa şampiyonlar ligindemi ? :)

FB son maçta şampiyonluğu kaçırma kupası vermek lazım. İlkinde sadece şampiyonluktu bu sene duble yaparak iki kupayıda kaçırdılar. Bakalım bunun üzerine başka başarılar koyabilecekler mi! ;D

maydanoz ' Alıntı:
FB son maçta şampiyonluğu kaçırma kupası vermek lazım. İlkinde sadece şampiyonluktu bu sene duble yaparak iki kupayıda kaçırdılar. Bakalım bunun üzerine başka başarılar koyabilecekler mi! ;D

size ne kupası vermeli peki ? 10 sene üstüste asy.de ve saraçoğlunda FENERBAHÇE yi yenememe kupasına ne dersin

hoş olur değil mi :) :D

maydanoz ' Alıntı:

size ne kupası vermeli peki ? 10 sene üstüste asy.de ve saraçoğlunda FENERBAHÇE yi yenememe kupasına ne dersin

Dııııııt ! Yanlış cevap!

maydanoz ' Alıntı:
maydanoz ' Alıntı:

Dııııııt ! Yanlış cevap!

:)))) hangi takımlıısn ki?

avutun bakalım kendinizi, FENERBAHÇE ile uğraşacağınıza kendi takımınıza bakın biraz
sonrada oturup ağlayın biz niye burdayız, FENERBAHÇE niye bizden üstte diye :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...