zirve

işçiden savunma isteme yazı örneği

Üyelik
31 May 2005
Mesajlar
24
SAVUNMA İSTEME YAZISI

Sayı:....
İŞÇİNİN
Adı Soyadı
İşyeri no
T.C Kimlik no
Bölümü
Görevi

....../...../..... tarihinde .......................................................................................... şeklindeki haksız ve aykırı hareketinizle ilgili olarak 4857 Sayılı İş Yasasının 25/II ve 109 maddeleri uyarınca ...../....../......tarihine kadar aşağıdaki boş alana savunma yapmanız gerekmektedir. Savunmanızı belgelendirmenizi aksi halde savunmanın soyut kalacağı ve bahaneden öteye gitmeyeceğini peşinen bildiririz.

Bir nüshasını aldım. İŞVEREN veya vekili
Tarih:.../..../.....
İmzaSavunma olarak:
.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
İşçinin Adı Soyadı
İmzasıSavunma yapmaktan kaçınmış olduğunu tespit ettik.
Tarih:.../..../.....
TANIK TANIK
 
Üyelik
7 Haz 2005
Mesajlar
287
Konum
kuşadası
sayın recep bey bu değerli bilgileri biz forumdaşlarla paylaştığınız için çok teşekkür ederim.sağolasın başarılar. :D :eek: :lol:
 

Benzer konular

Üst