Muhasebe programları alternatifleri varmı.?

Merhabalar muhasebe programlarından kim hangisini kullanıyor ve nekadar memnun bu konu daha önce açıldımı bilmiyorum bilen varsa link gönderebilirmi, yahut burada tartışalım ben LUCA kullanıyorum ama başka bir meslektaş şirket muhasebecisi(bağımlı) ZİRVE adlı programı kullandığını söyledi, ETA dan hala memnun olan kaç kişi kaldı bilmiyorum. LOGO MİKRO LKS gibi programlar yine çağın gerisinde mi kalıyor ne? LUCA web tabanlı bir program ve mükellefin yanına gittiğinizde evrakları ofisinize getirmeden oracıkta işleyebiliyor kdv icmailini alabiliyor hatta beyannamesini gönderip tahakkukunu alıp mükellefinize verebiliyorsunuz, ve yine internet üzerinden bankadan tahakkuku ödeyebilirsiniz.. mükemmel bir kolaylık ama luca nın da eksikleri hataları yok deiğil bilenlerden yorum lütfen..

Ynt: Muhasebe programları alternatifleri varmı.?

zenomdan daha basic ve pratiker bir program tanımıyorum mikro aklınca birşeyler yapmış ama hoşum agitmedi eta ile logo artık kendine çeki düzel vermeli diye düşünüyorum öyleyse varım

Lucanın ne eksiği hatası var?

Luca kullanıcısının yazdığı bir mesajı gönderiyorum. Sanırım luca ücreti aksattığınızda bilgilerinize erişimi kilitliyor ve yedeklerinizi vermiyor :

155q82q.png

İsmet beyle konu üzerine görüştük. Yazıdan haberdarım. Başka eksiği var mı?