SMMM 2013/2 Sınavı İtiraz Sonuçları Hk.

Şimdi TESMER'i aradım. Onlarda mağdur olduklarını yasal sürenin geçmesine rağmen hala komisyondan gelmediğini ve hiçbir bilgi verilmediğini söyledi. Komisyondan gelir gelmez hemen açıklanacağını söyledi :(

Yaa arkadaşlar sesimizi bi şekilde duyurmamız lazım... Yav derin devleti çökerten, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayan, ergenekon gibi bi örgütlnmeyi alt üst eden bir devler neden TESMER e el atamıyo anlamış değilim vallaa:D:confused:

sınav başvuruları yapıldıktan sonra açıklanır demişlerdi bana, öyle olacak bu gidişle!
saçmalık bu resmen

Süre geçti yaa süreee... Yasal yasalar yani.. Hukuk ... Meslek hukuku .. Geçerken ince eleyip sık dokudukları smmm olmak için gerekli olan hukuk.. Yok ya bu mesleğe inancım kalmadı benim..

Bu mesleği büro açıp icraa edenleri görseniz utanırsınız emin olun... Işgüzar beceriksiz kırooo...

Yurt dışında mali müşavirin önünde ceket ilikliyorlar.. şu duruma bak...

Zaten piyasadaki mali müşavirleri görünce kıroo ,

arkadaşlar yarın açıklanır mı sizce? deneyimli arkadaşlar az çok biliyodur bu itiraz durumlarını . her sınav öncesi itirazlarda böyle mi oluyor ?

arkadaşlar tekrar tekrar bakıyorum ve bir anlam veremiyorum şöyle ki ;
tesmerin denetimde cevap anahtarında iç kontrol sisteminin unsurları nelerdir sorusunda deha dan çalıştığım için kontrol ortamı muhasebe sistemi kontrol prosedürleri dedim . açıklama yapma diye yazmış eşşek kadar. yazmadım.aman puan kırmasın diye. ama tesmerin cevap anahtarında ki cevap dehadan farklı nerden çalışıcaz biz bu denetime yaw :S 2.ç soru yine aynı şekilde dehadaki cevapla adamın cevabı farklı. madem böyle bari dehadan çalışmayım dedim kendimce. farklı kaynaklardan çalışıp hocanın cevap anahtarındaki bilgi içeren kitaplara denk gelen oldu mu paylaşabilir mi ?,
Teşekkürler.

halaaa ses yook...:banghead:bunlar sınav başvurusu yapmamızı bekliyolar... ne diyim haram zıkkım olsun....o ki yetiştiremiyosunuz eşşek yükü kadar aldığınız paralarla bikaç tane daha personel alın...afff deli olcaz sonunda :(

arkadaşlar tekrar tekrar bakıyorum ve bir anlam veremiyorum şöyle ki ;
tesmerin denetimde cevap anahtarında iç kontrol sisteminin unsurları nelerdir sorusunda deha dan çalıştığım için kontrol ortamı muhasebe sistemi kontrol prosedürleri dedim . açıklama yapma diye yazmış eşşek kadar. yazmadım.aman puan kırmasın diye. ama tesmerin cevap anahtarında ki cevap dehadan farklı nerden çalışıcaz biz bu denetime yaw :S 2.ç soru yine aynı şekilde dehadaki cevapla adamın cevabı farklı. madem böyle bari dehadan çalışmayım dedim kendimce. farklı kaynaklardan çalışıp hocanın cevap anahtarındaki bilgi içeren kitaplara denk gelen oldu mu paylaşabilir mi ?,
Teşekkürler.

Aynen katılıyorum. Bende birtek denetimden kaldım, dehadan çalışacağım. Yanlışmı yaparım diye düşünüyorum? Denetimden geçenler nerden çalıştı nasıl cevaplar yazdı? Yardımcı olurlarsa gerçekten sevinirim...

Onların ben komisyonunda komisyon üyelerininde.....................

PARAYI YATIRMAYACAN .. NİYE DİYE SORARLARSADA İTİRAZ SONUCUMU GÖRMEDEN NEYE GÖRE YATIRACAM DİYECEN..

SÜRE GEÇTİ DERLERSEDE AAA... GERÇEKTEN Mİ.. BU SÜRE KANUNLA BELİRLENİYOR ÖKÜZLER.. SİZ ASIL SÜREYİ GEÇİRDİNİZ DİYECEM....

VE BİRŞEY OLURSADA MAHKEMEYE VERECEĞİM NASIL :mad:

PARAYI YATIRMAYACAN .. NİYE DİYE SORARLARSADA İTİRAZ SONUCUMU GÖRMEDEN NEYE GÖRE YATIRACAM DİYECEN..

SÜRE GEÇTİ DERLERSEDE AAA... GERÇEKTEN Mİ.. BU SÜRE KANUNLA BELİRLENİYOR ÖKÜZLER.. SİZ ASIL SÜREYİ GEÇİRDİNİZ DİYECEM....

VE BİRŞEY OLURSADA MAHKEMEYE VERECEĞİM NASIL :mad:

Ne dersek diyelim yine onların sözü geçer sen sınava giremediğinle mahkemeyle uğraştığın yanına kar kalır.Köprüyü geçene kadar bekleyelim geçtikten sonra bizde meslek erbabı olunca o zaman ben .................

itiraz sonucu gelmeden boşuna para yatırmak istemiyorum tekrar.
ve ders çalışmak da istemiyorum denetimden, sonuç henüz belli değilken.

çünkü bıkmış vaziyetteyim ders çalışmaktan ve bunların sisteminden!!

arkadaşlar demin bende aradım 1-2 güne gelicek diye bekliyoruz dediler. bende ama cmt pazar giriyor araya nasıl 1-2 gün dedim. siz ne biliyosanız bizde onu biliyoruz bilgi bize de verilmedi dedi.
tabikide tesmerde çalışanlar napsın olmayan kağıtlar için not mu sisteme giricekler ancak; bu kağıtları okuyan hocalara şaşırıyorum. özellikle denetim hocasına. (ki ben 3 dersten kaldım 3ünede itiraz ettim ) altı üstü 3 soru sordun. zaten cevap yarım sayfalıktı. be adam bu kadar mı zor taş çatlasa 300 kişinin kağıdını okumak. bayrama kadar okumadın diyelim araya bayram tatili girdi tamam hoş güzel. şimdi okumaya kalksan 2 güne bi,tirirsin yaaaaa !!!!!!!! aklıma şöyle olasılıklar geliyor. bu kadar itiraz olunca acaba cidden okumaya mı karar verdi kağıtları hani bir efsane var ya sadece puanları tekrar topluyorlar diye ona istinaden diyorum acaba ben ne yaptım diyip bir daha okurmu :) yada madem verdiğim notu beğenmediniz . bekleyin durun bakalım. notunuzda aynen kalıcak mı demek isticek. beklemedeyim :)