SPK Lisanslama Sınavlarına Yönelik..

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: SPK Lisanslama Sınavlarına Yönelik..

slm,

tekrar giriş yapıp denemiştim,oluyordu.fakat bu sabah çıktıyı almak için giriş yaptım.başvuru süresi dolduğu için açılmıyor.umarım başvuru belgesinin sonraki aşamalarda önemi olmaz.

iyi çalışmalar

sınavı karaborsa gibi gizleyen sistemi ve sınav yapan kurumu değiştirdiği halde yeterli bildirim yapmayan ve sınav başvurusunu kaçırmamıza neden olan uygulayıcıları yı kınıyorum..bir e-mail yada mesaj la bilgilendirebilirlerdi 100 120 tl ücreti istemeyi bilirler..biz de anadolunun sitesine baktık güyaa..

ncklyldz ' Alıntı:
slm,

tekrar giriş yapıp denemiştim,oluyordu.fakat bu sabah çıktıyı almak için giriş yaptım.başvuru süresi dolduğu için açılmıyor.umarım başvuru belgesinin sonraki aşamalarda önemi olmaz.

iyi çalışmalar

Evet.Dediğiniz gibi sistem kapatıldığı için, kayıtlı başvuru formu alınmıyor.Ancak 10/15 gün içinde sınav yerlerini öğrenebilmemiz için yeni bir link açacaklardır.Başvuru formundan ziyade, o giriş formunun önemli olacağını düşünüyorum.

Sınava giriş okul/sınıf vs. bilgilerinin yazdığı belge yani.

Kolay gelsin.

evet,ben de sınav giriş belgesinin yayınlanmasını bekliycem.teşekkür ederim.

iyi çalışmalar

snav giriş belgesinin linki açıklanmadı.konu hakkında bilgisi olan var mı?

15 Marttan sonra alınabilecek, sınav giriş belgeleri.

arkadaşlar size zahmet kitap önerisi olan biri varsa sölesin spk bağımsız denetim ile ilgili

yarın sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum

Ben de yarın sınava girecek tüm arkadaşlara başarılar dilerim.Zeytinburnu şehit emil balkar end.meslek lisesinde sınava gireceğim ..

Evet arkadaşlar. Uzun ve çok spekülasyonlu bir sınav dönemini geride bıraktık herkese geçmiş olsun. Soru sayıları ve şıkların düşürülmesi sınavı öncekilere oranlara kolaylaştırmış. bence bu dönem epey lisans alan olacak. Sınav kitapçıkları gazete kağıdıydı resmen işaretlerken yırtılıyor, kurşun kalemi silerken yazılar komple siliniyordu..Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı hakkında bir bilgi varmı?

denetim dersinde çerez,truvu at,antisam sorusunu ne yaptınız ? kitaplarda cevabını bulamıyorum

bende öyle yaptım tuhaf bir soruydu..

peki 10 mart 2008 sorusu vardı.. şıklar 11 mart 2008 , 12 mart 2008 diye gidiyordu o neydi

bağımsız denetim raporu imzalandıktan sonra en geç izleyen iş günü mesai bitimine kadar müşteri yönetim kurulu başkanlıgına teslim edilir,rapor müşteri yönetim kurulu tarafından kendilerine teslim tarihinden en geç 1 iş günü mesai bitimine kadar kurula ve ilgili borsaya gönderilir.

o zaman o soru benim yanlış.başka ne sorusu vardı ?

şıkların birinde işletmenin karlılığı diye bi cvp vardı ve doğru cvp oydu..