25-26 Kasım Ankara Buluşması

Tahsin Kurt

Fenomen Üye
Platin Üye
Merhaba arkadaşlar
4 Kasımda gerçekleştirdiğimiz buluşmanın ardından prensipte üzerinde uzlaştığımız diğer buluşmamız 25-26 KASIM tarihlerinde ANKARA'da gerçekleştirilecektir.
Alomaliye ekibini ziyaret etmek ve orada bulunan diğer meslektaşlarımızla bir araya gelmek arzusundayız.Düşüncemiz Ankara'da gerekirse 1 gece konaklayarak daha çok vakit geçirmek.
Ankara ve özellikle Alomaliye ekibi, o tarihlerde müsaitse böyle bir buluşma düşünüyoruz.
Ayrıntıları bilahare netleştireceğiz ve burdan duyurulara devam edeceğiz.Katılmak ve buluşmaya gelmek isteyen arkadaşlar lütfen konuyu takip etsinler ve düşüncelerini yazsınlar.

KATILACAKLAR:

1- Tahsin Kurt
2- ksimkesyan
3- a.makineci
4- ferhat

vay anasını sayın seyircilerimiz biz avrupa yakasın dan anadolu yakasına geçemezken iş önce beypazarına uzadı oradan da başkente eeee ne de olsa büyük adamlar büyük mekan da takılırlar Ankaradan ferman çıktıktan sonra istanbul da padişah olsan kellen gider siz de haklısınız çok güzel hareketler bunlar

Merhaba herkese,

Öncelikle Tahsin Bey'e bu organizasyonundan dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Alomaliye.com ekibi olarak sizleri Ankara'da görmekten mutluluk duyarız.

Ankara etkinliğine katılmak isteyen üyelerimiz konuya yorum olarak isimlerini yazdırırlarsa daha planlı bir buluşma sağlanabilir. Öte yandan konaklamalı bir gezi olursa, gezi planı yapılabilir, konaklanacak yer ve ulaşım için transporter tarzı bir araç kiralanabilir. Bu konularda ben yardımcı olurum.

Unutmadan daha önce ofisimize gelen üyelerimiz için bir duyuru;

Alomaliye.com merkez ofisi geçen yıl Hacettepe Teknokent AR-GE alanına taşındı. Dışarıdan bağımsız gelmek isteyen üyelerimiz için adresimiz;
Üniversiteler Mah. Hacettepe Teknokent Safir C Blok Kat:11 No:1106 / Beytepe

Bu arada Ankara Buluşması olunca banner'da bir başka güzel oluyor tabi.
İstanbul buluşması çok sönüktü :) Ayrımcılığa hayııırrrr :))

Tahsin,

Ankara seferinin banner'ı tamam da katılacaklar diye fikir babasının adını niye yazmadın bakiim.. Beni istemiyorsan söyle.:ıslık:

Tahsin,

Ankara seferinin banner'ı tamam da katılacaklar diye fikir babasının adını niye yazmadın bakiim.. Beni istemiyorsan söyle.:ıslık:

Abi sensiz olur mu,bi yere kıpırdamam yoksa :)
Katılacaklar listesini ben oluşturmadım,admin yapıyor sağolsun.Bütün kabahat onun :)

Bu arada Ankara Buluşması olunca banner'da bir başka güzel oluyor tabi.
İstanbul buluşması çok sönüktü :) Ayrımcılığa hayııırrrr :))

:) hahaha Tahsin Bey size öyle gelmiştir, şuan reklam sponsorumuz olan ingenico bannerından ayrıştırmak için renkleri canlı tuttum hepsi bu :rolleyes:

Yaa nasıl muhasebecisiniz siz böyle bu kadar gezme tozma vaktini nereden buluyorsunuz? :))) Ankara! bilmem ki? Nasıl olur? Not aldım, bakalım, olur mu?

Yaa nasıl muhasebecisiniz siz böyle bu kadar gezme tozma vaktini nereden buluyorsunuz? :))) Ankara! bilmem ki? Nasıl olur? Not aldım, bakalım, olur mu?

25-26 kasımı bu nedenle seçtik.Geçici,kdv,muhtasar,ssk hepsi bitmiş oluyor.Bir B'ler kalıyor,ona da 1 gün eğilmeyiverin ne olacak:)
Bu tarihi devirirsek daha yoğun bir tempoya gireceğiz.O zaman kıpırdamak daha zor.Hadi biz gerçi istanbulda Kevork,Ferhat ve Aşkın üçlemesiyle sık buluşmalar yapabiliyoruz ama şehir dışına açılmak pek mümkün olamayacak.

25-26 kasımı bu nedenle seçtik.Geçici,kdv,muhtasar,ssk hepsi bitmiş oluyor.Bir B'ler kalıyor,ona da 1 gün eğilmeyiverin ne olacak:)
Bu tarihi devirirsek daha yoğun bir tempoya gireceğiz.O zaman kıpırdamak daha zor.Hadi biz gerçi istanbulda Kevork,Ferhat ve Aşkın üçlemesiyle sık buluşmalar yapabiliyoruz ama şehir dışına açılmak pek mümkün olamayacak.

Aşkın kim, öyle biri varmı ? Hatırlayamadım...

Birdahaki geziyi de varsa oralarda arkadaşımız Bursa yaparız. Olmadı toplantıyı Bursada yapıyoruz deriz.

Geçici yoğunluğundan sesimi çıkarmıyorum ama bizler dışında kimsede tık yok galiba :)

Sevgili Tahsin,

Biz yavaş yavaş yolculuk programın yapmaya başlayalım, Daltonlar Ankaraya gider..... A.Makineci dostumuza da sözümüzü Ankara'da tutarız artık.

Gene iş bize düştü anlaşıldı.Benim yerim belli biliyorsun,siz karşıda organize olun,bende akbili doldurayım geçerken beni de alın artık :) Ya da gelip sizi karşıdan toplıycam:) Biz tamam da diğerlerinden ses çıktı mı bilmiyorum,daha görüşmedim kimseyle.

Arkadaşlar selam
Yaptığımız istişareler sonucunda,Allah'tan bir zeval gelmez ise;

25 Kasım 2017 Cumartesi günü saat:12:00'de Alomaliye.com merkez ofisi Üniversiteler Mah. Hacettepe Teknokent Safir C Blok Kat:11 No:1106 / Beytepe

adresinde inşallah buluşmamız gerçekleşecektir.

Katılmak isteyen tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Ayrıca bizler (ben,Kevork ve Ferhat ve inşallah Abdullah abi) cumartesi gecesi Ankara'da konaklayarak,pazar gününün bir kısmını da Ankara'da geçireceğiz. Anıtkabir vs.ziyaret planlarımız var.Katılmak isteyen arkadaşları da ayrıca bekleriz.Aslında ALOMALİYE tabelasıyla Anıtkabir önünde fotoğraf çektirsek ne de güzel olur :) Mesajda ilgili yere gitsin artık :)

Tahsin ağabey çıtayı çok yükselttiniz, bundan sonra bir Amsterdam gezisi yakışır,

şaka bir yana sağlıkla gidin gelin sonra tekrar bir Kadıköy toplantısı yapalım sizlere uygun olur ise

Saygılarımla