Böyle Rezalet Gördünüz mü ??

Ynt: Böyle rezalet gördünüzmü ??

Bence komik değil, mesleğimizin düştüğü durumu yansıttığı için çok acı. Ama bu kadarınıda beklemiyordum açıkçası. Bu ne aymazlık, bu ne korkusuzluk. Söyleyecek bir şey bulamıyorum.

Ynt: Böyle Rezalet Gördünüz mü ??

yazıklar olsun türmob'a ve odalara.bu kadar fütursuzcada olmaz ki :mad: :mad:

Sakın buda internette ki balık avlamalardan biri olmasın! Malum bazı kişiler dolandırmak için her yöntemi kullanıyor.

istanbul odasında tanıdığı olan varsa bizahmet şikayet edebilirmi? bu neyaaa rezalet bu kişinin belgesi iptal olmalı mutlaka.

ADAMIN hotmailide belli,
İSMMO dan kimse yokmu bu sitede ???

En azından elimizden geldiği kadar, bağlı olduğumuz odaları ve türmoba şikayet e-maili gönderebiliriz.İlk mesajdaki linkide ekleyerek.

Ben sabah mail gönderdim [email protected] adresine.Hatta okundu bilgiside geldi, ama bir işlem yaparlarmı onu bilmiyorum.

Sabahki mailime verilen cevap aşağıda; Vayy halimize...
Ben başka birşey demiyorum, YORUMSUZ .......

Öncelikle ilginize teşekkür ederiz.

Haksız Rekabet Kurulu Yönetmeliğine göre bundan sonraki süreçte faks ve mail yoluyla gönderilen şikayet dilekçeleri işleme alınmayacak olup, işlemi başlatabilmemiz için ilgili yazınızı posta yolu ile ya da elden Odamıza gönderilmesi gerekmektedir.

Saygılarımla,

Çiğdem Uğurlu

Oda Sekreteri Sekreteri

ZİNDAN ' Alıntı:

Haksız Rekabet Kurulu Yönetmeliğine göre bundan sonraki süreçte faks ve mail yoluyla gönderilen şikayet dilekçeleri işleme alınmayacak olup, işlemi başlatabilmemiz için ilgili yazınızı posta yolu ile ya da elden Odamıza gönderilmesi gerekmektedir.

Saygılarımla,

Çiğdem Uğurlu

Oda Sekreteri Sekreteri

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ZİNDAN ' Alıntı:
...
Çiğdem Uğurlu

Oda Sekreteri Sekreteri
İSMMMO aidatlarının neden yüksek olduğu ortaya çıktı. Baksanıza sekreterin bile sekreteri var. ;D
-/-
İlk mesajımda yazdığım gibi tc no, vergi no gibi bilgileri ele geçirmeye çalışan biri de olabilir.

Galiba,
Oda sekreterliği, sekreteri
anlamına geliyor :D

Çiğdem hanım lüften istifa edin ;D ;D ;D ;D

:( :mad: ben çok gördüm...sadece bunun burda yeni konu edilmesine şaşırdım...staj yaptığım süre boyunca bunun gibi çok şeye şahit oldum :(başkaldırmak bir şeye yaramıyor, sadece işini kaybediyorsun...kör maymunu oynamak zorunda bırakıyorlar... bu olayların herkes tarafından bilndiğini sanıyordum ve önlenemediğini ama görüyorumki çoğu kişi yeni haberdar oluyor...bu ve benzeri olaylar bizim mesleğimizde kabul görmüşlüğe sahip artık!!! durum onu gösteriyor :( kimsenin birşey yapacağını sanmıyorum, insanlar uğraştıkalrı ile kalırlar ismmmo yollarında :( :( :(

bu mesleğin hakkıyla yapılması dileğiyle....

ZİNDAN ' Alıntı:

Saygılarımla,

Çiğdem Uğurlu

Oda Sekreteri Sekreteri

BENCE OLAY KADAR BU YAZIDA REZALET!!!!!
NE DEMEK FAKS DİKKATE ALINMAYACAKTIR.BU ÜLKEDE FAKSLA HERTÜRLÜ YASAL İŞLEM YAPILABİLMEKTEDİR....

AYRICA ARIKAN VE EKİBİNİN OLAYA BAKIŞ AÇISINI GÖSTEREN BİR DURUM.....
BURADA DA ODA VE TÜRMOBU KINIYORUM....TEKRAR MESLKE YASASI VE ODANIN GÖREVLERİNİ OKUMALARINI TAVSİYE EDİYORUM ÇİĞDEM HANIMA

ALIN SİZE REKABET

Muhasebe ÜcretLerinde Çığr Açtık 60ytL
İlan No: 66602261
Ziyaretler: 67

Veriliş Tarihi: 05-Ağu-08

Evet yanlış duymuyorusunuz..! '' Tüm muhasebe işlemlerinizde, sınırsız yardım ve hukuksal destek sağlayabilen kaliteli ekibimizle istanbuL kartaLda yıLLardır hizmetinizdeyiz..'' ''Siz sadece işinize odaklanın, bırakın Gülşen Mali MüşavirLik tüm muhasebe hizmetlerinizi, hukuksal problemlerinizi ddükkanınıza kadar gelerek ve sizi yormayarak gönüL rahatlığıyla çözsün..!'' üsteLik seneLerin verdiği tecrübe ve uygun fiyat anlayışıyla..! sadece 60ytL
Adres; Cumhuriyet Cd. (Minibüs cd) Çağatay Iş Hanı No:2/10 KartaL/IstanbuL

Irtibat Tlf: 0216 306 85 20
0554 611 21 67
0532 549 38 32

http://intoko.kijiji.com.tr/c-ve-El...cretLerinde-C-r-Act-k-60ytL-W0QQAdIdZ66602261

TKT60 ' Alıntı:
ALIN SİZE REKABET

Muhasebe ÜcretLerinde Çığr Açtık 60ytL
İlan No: 66602261
Ziyaretler: 67

Veriliş Tarihi: 05-Ağu-08

Evet yanlış duymuyorusunuz..! '' Tüm muhasebe işlemlerinizde, sınırsız yardım ve hukuksal destek sağlayabilen kaliteli ekibimizle istanbuL kartaLda yıLLardır hizmetinizdeyiz..'' ''Siz sadece işinize odaklanın, bırakın Gülşen Mali MüşavirLik tüm muhasebe hizmetlerinizi, hukuksal problemlerinizi ddükkanınıza kadar gelerek ve sizi yormayarak gönüL rahatlığıyla çözsün..!'' üsteLik seneLerin verdiği tecrübe ve uygun fiyat anlayışıyla..! sadece 60ytL
Adres; Cumhuriyet Cd. (Minibüs cd) Çağatay Iş Hanı No:2/10 KartaL/IstanbuL

Irtibat Tlf: 0216 306 85 20
0554 611 21 67
0532 549 38 32

http://intoko.kijiji.com.tr/c-ve-El...cretLerinde-C-r-Act-k-60ytL-W0QQAdIdZ66602261

Biz de iş verebiliyormuyuz acaba bu arkadaşlara.?
Büromuzdaki defterlerin hepsini verelim tutsunlar 60,00-Ytlye.
Aradaki farkıda zahmetsiz bir şekilde hiç bir işle uğraşmadan biz alırız. ;)
Aslında iyi bir fikir, bi arayayım bakalım şunları :p ;D ;D ;D

Artık işi espriye vuruyoruz napalımmm... ??? ??? ??? :-\ :-\ :-\ ::) ::) ::)

Belgesiz çalışan bir sürü korsan muhasebeci var. onları temizleyebilsek bizler de aç kalmayız.