Galatasaray Riva Projesi ve TT Arena Stadı

• Konbuyu başlatan Tevfik Akgül
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Galatasaray Riva Projesi ve TT Arena Stadı

Sponsorluk konusu doğru ancak farklı birşey. Bugün spora sponsarlar mutlak giriyorlar. Başka türlü dönmesi mümkün değil. Çünkü bu çok büyük bir "SHOW BUSSINESS"

Ancak Ali Sami yen konusunda GS yönetimi bence büyük bir hata yapmıştır. malesef.

Başarı her yıl gelmeyebilir, ilerisi için taahhüt diyorsunuz ama siz bir spor klübüyseniz ( futbol klübü değil), tüm amatör spor branşlarında başarıyı taahhüt etmeniz gerekmekteydi.

sponsor desteği ayrı bişey.. Eğer bu stadı bir sponsor yaptırmış olsaydı bu kadar gürültü kopmazdı.. ama devlet işin içine girerse, sesler yukarıya çıkar.

"40 bin kişi neyi protesto etti?

Zaten kötü olan ses düzenine bir de yuhalama ve ıslık katılınca TOKİ Başkanının ince sesi iyice duyulamaz oldu. Taraftar zaptedilmez bir noktadaydı. Herkes gelecek felaketi anlamıştı ve ?Başbakan inşallah konuşma yapmaz? diyordu. Nitekim yapmadı. Tatsız bir hava esti, sonra maça geçildi.

40 bin kişi neyi protesto etmişti diye sorarsanız cevabım ?her şeyi? olur. Stadyumla büyülenen seyirci gösterilerle umduğunu bulamadı. Tarihi bir ana tanıklık edeceğim diye gelen taraftar sıkıntıdan patladı. Kıvılcımı çakan da TOKİ Başkanı oldu. Kimse kendi ?mabedinde? aşağılanmaya gelemez. Taraftarın kendini en ?aslan? hissettiği bir yerde taraftara ?kulübün beceriksiz? demeye kalkarsan bedeli de bu olur.

Başbakan da bundan payını aldı elbette. Bir gün önce içki içenlerin kalbini çatır çatır kırmasının, itibarsızlaştırmasının, onların başbakanı olmadığını ilan etmesinin etkisi vardır elbette ama o an kim çıksa bir pençe yerdi. Futbol tribünü, havuz açılışına getirttiğin kuzu seçmene benzemiyor işte. Sıkıcı geçen bir maçı bile yarıda bırakıp evine dönebiliyor.
"

İrem35 ' Alıntı:
Başarı her yıl gelmeyebilir, ilerisi için taahhüt diyorsunuz ama siz bir spor klübüyseniz ( futbol klübü değil), tüm amatör spor branşlarında başarıyı taahhüt etmeniz gerekmekteydi.

sponsor desteği ayrı bişey.. Eğer bu stadı bir sponsor yaptırmış olsaydı bu kadar gürültü kopmazdı.. ama devlet işin içine girerse, sesler yukarıya çıkar.

İrem ben seni anlayamıyorum, yukarıdaki mesajında bana FB Acıbadem'den örnek verdin. Ben sana cevabını verdim.

Amatör branşlarda şampiyonluk, Morinho'nun Rafa Benitez'e laf etmesinin çıkardığı spekülasyondan çok daha azdır. Daha nasıl tarif edilir anlayamıyorum.

Çıkar Roger Federer'ini boynum kıldan ince...

Tevfik Akgül ' Alıntı:
Artık zaman, böyle zaman. Ali Sami Yen'in ismi unutulmaz merak etmeyin.

Bakınız bir örnekte dünyanın en büyük kulubu Barcelona'dan.

Kuruluşundan beri formasına reklam almamıştır. Ne oldu, UNICEF'e para ödüyordu. Bu sene yanlış bilmiyorsam bir qatar firmasıyla senelik 35 milyon Euro'ya anlaştı. Hani kulub hiç formasına reklam almayacaktı.

BJK İnönü'yü ne yaptı Fi-Yapı. Artık sponsorlar Futbolun ve tüm sporların tek güvencesi halini almıştır.

Saygılar...

Tevfik Bey Biz 50-60 Kişilik (Sayı Dahada Artabilir) Arkadaş Grubu Olarak Sermaye Piyasasına Koteli Bir Şirket Olan Galatasarayın, Bu Olayın Kurumun Hisselerini Arttıracak Dışarıdan Yapılan Müdahale Ve Bir Ekonomik Manipülasyondur Bunu Yapanda Suçludur
Fifaya Şikayet Elektronik Postalarımızı Hazırladık Ve Birazdan Bu pOSTALARI nu Fifa Genel Merkezine Geçiyoruz

FeaR Of DaRKNeSS ' Alıntı:
Tevfik Bey Biz 50-60 Kişilik (Sayı Dahada Artabilir) Arkadaş Grubu Olarak Sermaye Piyasasına Koteli Bir Şirket Olan Galatasarayın, Bu Olayın Kurumun Hisselerini Arttıracak Dışarıdan Yapılan Müdahale Ve Bir Ekonomik Manipülasyondur Bunu Yapanda Suçludur
Fifaya Şikayet Elektronik Postalarımızı Hazırladık Ve Birazdan Bu pOSTALARI nu Fifa Genel Merkezine Geçiyoruz

ALLAH sayınızı artırsın... :)

Tevfik Akgül ' Alıntı:

ALLAH sayınızı artırsın... :)

Benim Ve Milyonlarca Kişinin gözünün içine baka baka devletin kasasından yani halkın parasıyla stat yapılıp hediye edildi Tüyü bitmemiş yetimin hakkı var o stadta Tevfik Bey
Bunun adı Resmen Halkın parasını lüpletmektir efendiler...

Sonrada bu memlekette hak hukuk adalet ve inançtan bahset,

Tevfik Akgül ' Alıntı:
İrem35 ' Alıntı:

İrem ben seni anlayamıyorum, yukarıdaki mesajında bana FB Acıbadem'den örnek verdin. Ben sana cevabını verdim.

Amatör branşlarda şampiyonluk, Morinho'nun Rafa Benitez'e laf etmesinin çıkardığı spekülasyondan çok daha azdır. Daha nasıl tarif edilir anlayamıyorum.

Çıkar Roger Federer'ini boynum kıldan ince...

anlamayacak bişey yokki! siz başarı olarak sadece futbol başarısını ön planda tutuyosunuz diyorum. Ancak siz bir spor klübüsünüz, Futbol klübü değil. Onu anlatmaya çalışıyorum.
Biz Fenerbahçe olarak geçen senenin Avrupada en başarılı spor külübüydük. Yalnız En başarılı spor klübü.. yüzmesi, küreği, atletizmi, voleybolu, basketbolu..
ben bundan söz ediyorum. Galatasaray futbol klübü değildir, Galatasaray; Fenerbahçe, Beşiktaş gibi spor klübüdür.
ve spor klübünün önceliği spor branşlarında, başarıyı hedef almak, amatör sporlara sahip çıkmaktır.

Ayrıca ben Roger Federer den nefret ederim. Karşısındaki rakibinin hatalarından puan alarak şampiyon olmuş tenisçiye ben şampiyon demem. Sevmiyorum öyle tenisi..
Gelmiş geçmiş en iyi raket, benim için Boris Beckerdir.. Efsanee

- BJK Jimnastik kulubudur.

- Amatör branşlar benim için o kadar önemli değildir. Türkiye'de FB geçen sene her branşı süpürdü ama Futbolda son maç kendi evinde şampiyonluğu kaçırınca önce 2 dk.taklit yaptınız sonra baktınız ki hayatın gerçeği böyle değil, stadı yaktınız. Peki bu stad'da çıkan yangın VUK'a göre gider kabul edilir mi? ;D

- Boris Becker, kendi diyor. ''Roger Federer, Fransa Açık'ı kazandıktan sonra tenis dünyasının gelmiş geçmiş 1 numarasıdır.''

Barcelona nın başında F.C bulunur, buda demektirki Barcelona Football club
Galatasaray ile Fenerbahçe spor klübüdür. SK yazar sonunda.

spor klübüyseniz, diğer amatör spor branşlarınada önem vermeniz gerekir. Sadece futbolla olmaz.
Zaten sadece futbolla yatıp futbolla kalkıldığından, bu stadıda devletin sırtından yaptınız. Bir kuruş çıkmadı kasanızdan.. o stadın çimleri de dahil, stadı ışıklarından elde edilen Elektriğe giden parada dahil; senin benim param.. Ayıptır, gerçekten ayıptır..

Komik olan nedir aslında biliyomusunuz? Sayın Başbakanımız bir Fenerbahçelidir :) stadıda devlet yardımıyla yapınca tabi sizlerde bunu kabullenemediniz :)

Boris Becker öyle bişey söylemez. Şuanda Boris Becker ile Federer karşılaşsa, set bile vermez Federere..
o her zaman efsanem olarak kalacak benim.

Artık federer devri kapanıyor. nadal uzun süre 1, noyu bırakmaz.

İrem35 ' Alıntı:

spor klübüyseniz, diğer amatör spor branşlarınada önem vermeniz gerekir. Sadece futbolla olmaz.
Zaten sadece futbolla yatıp futbolla kalkıldığından, bu stadıda devletin sırtından yaptınız. Bir kuruş çıkmadı kasanızdan.. o stadın çimleri de dahil, stadı ışıklarından elde edilen Elektriğe giden parada dahil; senin benim param.. Ayıptır, gerçekten ayıptır..

Komik olan nedir aslında biliyomusunuz? Sayın Başbakanımız bir Fenerbahçelidir :) stadıda devlet yardımıyla yapınca tabi sizlerde bunu kabullenemediniz :)

Boris Becker öyle bişey söylemez. Şuanda Boris Becker ile Federer karşılaşsa, set bile vermez Federere..

- Ben zaten BJK için dedim Jimnastik Kuludur diye

- Defalarca ceavp verdim...

- Tenis'ten hiç anlamadığınız gayet açık...

Nasrettin hocaya sormuşlar
- Hocam dünyanın merkezi neresi

- Hoca demiş; Benim eşşeğin sol arka bacağının tam ortası

- Olur mu hocam demişler?

- Hoca; inanmazsanız ölçün demiş...

Sizinkide bu hesap

nguroy ' Alıntı:
Artık federer devri kapanıyor. nadal uzun süre 1, noyu bırakmaz.

OOO nguroy hocam, siz tenis takip ediyormu sunuz? Yoksa google'dan mı araştırıdınız ?

Bence İşin Özü Heryerde Fener En Büyük Fener :D :D :D :D (Aslan Tepenin Yapılmasında (Yani Para Kaynağının Yaratılmasında) :DCem Yılmazın Altı(n) Anahtarı Vermesine Kadar :D,Daha İleri Gidiyorum Stadın Mimarı Süleyman Sarper Ünlü Fenerli Olmasına Kadar :D :D :D :D)

SONUÇ:Yani Taraftarın Tepkisi Gayet Normal :D :D :D :D :D

Niya şaştınız? ;D
Ben futbol dışında birçok spor branşını izlerim.
Tenis, basketbol, voleybol, otomobil sporları, Bisiklet vb ;)
Hem de uzun zamandır izlerim yani bir 50 yıl falan

Tevfik Akgül ' Alıntı:
İrem35 ' Alıntı:

- Ben zaten BJK için dedim Jimnastik Kuludur diye

- Tenis'ten hiç anlamadığınız gayet açık...

Nasrettin hocaya sormuşlar
- Hocam dünyanın merkezi neresi

- Hoca demiş; Benim eşşeğin sol arka bacağının tam ortası

- Olur mu hocam demişler?

- Hoca; inanmazsanız ölçün demiş...

Sizinkide bu hesap

ben tenis de dahil bir çok spordan çok iyi anlıyorumda siz spordan anlamıyosunuz galiba. Zamanım vaktim olsa size burada her sporun tarihçelerine kadar yazarım ama karşımda sadece futbol düşünen kişi mevcut.

bende Aziz Nesin'in çok güzel bir hikayesi vardı. :) onu anlatmak isterdim ama şimdi burada yeri değil.
siz şununla yetinin :)
Nasreddin hocanın çocuklarısınız işte.. önce eşeği kaybedersiniz, sonrada bulunca sevinirsiniz. Sizin stad işide bu söze uygun ;)

Tevfik Bey Siz Futboldan Başka Spor Dalı Bilmiyorsunuz Sanırım Hocam ???

Burada herkesle spor bilgisi konusunda yarışırım. Sizde kabul edin benle başa çıkamadınız.

- Bir Türk Dünya'ya Bedeldir. Bir GS'lide Bir Foruma ;)

Ha birde Aziz nesin falan demişsin, Sakın benle deyim yarıştırmaya kalkma çok mahçup olursun. Aziz Nesin'e karşı sana Hz.Mevlana'dan sadece aziz nesinle ilgili laf ettiğin için

''Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var. Ama bir lafa bakarım, lafmı diye. Birde söyleyene bakarım adam mı diye''

Tevfik Bey Siz Futboldan Başka Spor Dalı Bilmiyorsunuz Sanırım Hocam ???

:D :D Size katılıyorum, bakın hala katılıyorum :D :D :D

Bir Fıkra anlatalım o zaman: :)
Temel'in para ihtiyacı varmış. Demişler ki git bankaya bak herkese kredi veriyolar sanada verirler.

Gitmiş banka müdürü demiş ki" hay hay derhal ama önce ufak bir şartımız var.
Sadece senden iki resim istiyoruz. bir yüzünün , bir de poponun.
Tabi demiş Temel hemen koşmuş çektirmiş gelmiş.
Bakmış müdür :
"Cık olmaz demiz sende kredi isteyecek yüz var ama ödeyecek.... yok demiş"

Kıssadan hisse :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...