Maliyet Muhasebesinden Kalanlar Hk.

inşallah geçeriz ve biter..... bıkkınlık geldi artık.. 29 haziranda bitsin gitsin kurtulalım ve belgeyi alıp yaz sezonunun tadını çıkaralım

:D 2 ay bekleme sürecini unutmayalım.. bence bunlar burnumuzdan getirir...

hakkettik Esra Hanım buna inanıyorum .. Allah yardımcımız olsun bende son hak !

2 ay unutulacak gibi değil ki ama sınavdan çıkıp cevaplarına baktık mı anlarız aşağı yukarı geçip geçmeyeceğimizi...

son hak ise zor ve stresli olsa gerek. ben böyleysem sizi düşünemiyorum. allah sizede kolaylık versin. ben diğer derslerden çalışarak rahat geçtim ama maliyete çalış çalış hala beni korkutuyor en ufak bir hata sonucumu yanlış yapar korkusu var. sonuç odaklı bir hoca bu biliyorsunuz

kademeli dağıtım üst üste çok çıkmış bu defa çıkmaz gibi ama ben yinede anladım kenara kaldırdım konuyu... matematiksel dağıtım çıkma olasılığı yüksek bayağıdır sormalışlar heralde basit dağıtım çok basit kaçar sormazlar heralde
planlı dağıtım çıkarsa zaten küllü batırdım :)
kapsamına göre maliyet ve sipariş maliyet zaten ne kolay üniteler içinde ben yüzde 50 hazır gibiyim
benim son dersim maliyet 3. girişim ama ilk defa sorulara cevap vericem bu sınavda :D
Allah yar ve yardımcınız olsun arkadaşlar...

Netlook01 ve betül77 umarım başarıcaz umudumuzu kaybetmiyoruz. Bende birazdan dersaneye ek derse gidiyorum maliyetten her konuya bakın derim ama hocanın üzerrinde durduğu konuları sizlerle paylaşacağım neden bilmiyorum ama bana işçilik çıkacak gibi geliyor..

Netlook01 ve betül77 umarım başarıcaz umudumuzu kaybetmiyoruz. Bende birazdan dersaneye ek derse gidiyorum maliyetten her konuya bakın derim ama hocanın üzerrinde durduğu konuları sizlerle paylaşacağım neden bilmiyorum ama bana işçilik çıkacak gibi geliyor..

Ben umudumu yitireli çok oldu ama yinede mücadele ediyorum.Bu sınavda denetime girecem.Maliyete giren bütün arkadaşların allah yardımcınız olsun.Maliyet hocası hep dediğim gibi sonuç odaklı olduğu için iyi konsantre olun heyecan yapmayın hoca sağolsun siz kaç dakika uğraşın sorunun sonuna doğru hesap atası yapın sorunun tamamı gidiyor.O yüzden sakin olun allah hepimizin yardımcısı olsun.

çok teşekkürler ... çalıştım ve çözüyorum ama betül hanımında dediği gibi hoca sonuç odaklı ... korkuyorum :( .. umudu rafa kaldırdım . ve biliyormusunuz tek dersten 3. ve son girişim. Ve çalışıyorum Allahım yardımcımız olsun.

nolur tiyoları paylaşın takipteyim.. dershaneye gidemedim.

çok teşekkürler ... çalıştım ve çözüyorum ama betül hanımında dediği gibi hoca sonuç odaklı ... korkuyorum :( .. umudu rafa kaldırdım . ve biliyormusunuz tek dersten 3. ve son girişim. Ve çalışıyorum Allahım yardımcımız olsun.

nolur tiyoları paylaşın takipteyim.. dershaneye gidemedim.

3 giriş olunca nasıl son hak oluyor döneminiz mi doldu.Maliyet giren bütün arkadaşların allah yardımcınız olsun ben bir daha ki döneme bıraktım geçen sınavda çok çalışmıştım kendimce sınavdan sonrada emindim 16 aldım.Tesmerden kağıdımı istedim hepsini çizmiş sonuç odaklı olduğundan dahada emin oldum.Dikkatli olun heyecan yapmayın diycem benimde kalbim sıkışmaya başladı

3 giriş olunca nasıl son hak oluyor döneminiz mi doldu.Maliyet giren bütün arkadaşların allah yardımcınız olsun ben bir daha ki döneme bıraktım geçen sınavda çok çalışmıştım kendimce sınavdan sonrada emindim 16 aldım.Tesmerden kağıdımı istedim hepsini çizmiş sonuç odaklı olduğundan dahada emin oldum.Dikkatli olun heyecan yapmayın diycem benimde kalbim sıkışmaya başladı

bende sonuç odaklı olduğunu düşünüyorum maliyet hocasının. o yüzden heyecan şimdiden başladı. sorudaki püf noktayı(tuzak kısmını) kaçırdın mı yada anlayamadın mı bitti gitti sınav. geçen sınavda smm en iyi bildiğim konuydu ama hatam yüzünden kaldım. hemde 30 puanla.çalış çalış boşa gitti yani .inşallah bu sefer öyle olmaz

Sanki kalbim sıkışıyor. Hiç bir şeye odaklanamaz oldum. Şu heyecanı yendiğimiz anda sınavı geçeriz.

Sanki kalbim sıkışıyor. Hiç bir şeye odaklanamaz oldum. Şu heyecanı yendiğimiz anda sınavı geçeriz.

Odaklanma sorunu bugün bende de var okuduğumu 2-3 kere okuyorum.Allah şu 3 ayların hürmetine hepimizi bu sınavda girdiği dersten kurtarsın.Stres yapmayım desemde elimde değil benimde haklarım bittigi gibi birşey denetimden son 2 hakkım :(((((((((

İLK 2 SINAVDA ÇALIŞMADAN BOŞUNA GİRDİM MALİYETE PAS KONUSUNDA DA KİMSE UYARMADI BENİ. TÜM DERSLERİ İLK 2 SINAVDA VERDİM . mALİYET İSE 3 TÜR GİRİYORUM. :( .. MALİYETTE HOCANIN AZİZLİĞİNE UĞRUYORUM İNANIN BANA YOKSA BİLİYORUM BU DERSİ... ÇÖZÜYORUM SORULARI AMA ŞANS İŞTE ....

İLK 2 SINAVDA ÇALIŞMADAN BOŞUNA GİRDİM MALİYETE PAS KONUSUNDA DA KİMSE UYARMADI BENİ. TÜM DERSLERİ İLK 2 SINAVDA VERDİM . mALİYET İSE 3 TÜR GİRİYORUM. :( .. MALİYETTE HOCANIN AZİZLİĞİNE UĞRUYORUM İNANIN BANA YOKSA BİLİYORUM BU DERSİ... ÇÖZÜYORUM SORULARI AMA ŞANS İŞTE ....

Toplamda 5 hakkımız 2 pas hakkımız var.

Sizin o zaman daha hakkınız var dimi

Sanırım pas hakkının olduğunu bilmeden girip çıkmış sınavlara , haklarını bu şekilde tüketmiş. Ben öyle anladım.

Sanırım pas hakkının olduğunu bilmeden girip çıkmış sınavlara , haklarını bu şekilde tüketmiş. Ben öyle anladım.

Bende biran önce bitsin diye tam çalışmadan girdim derslere şimdi son haklarım kaldı.Offfffffffff allah hepimizin yardımcısı olsun biran önce alalım da kurtulalım bu prangadan

Test şeklinde olsa şimdi kimsenin kalmazdı. Ben şuna sinir oluyorum. Gerekli gereksiz bilgilerle de sınava giriyoruz. Sanmıyorum ki bir şirket matematiksel dağıtım yönetimi uygulasın. Dönem bilgisayara çağı biz hala eski çağlardaymışız gibi konularla uğraşıyoruz. Kimin aklında kalıyor ki bu konuların hepsi?

evet pas haklarımı kullanmadım alında bu dönem kullanayım dedim ama 1 ders yazık yaa... ! :( streside cabası ...

evet pas haklarımı kullanmadım alında bu dönem kullanayım dedim ama 1 ders yazık yaa... ! :( streside cabası ...

Bende sizin gibi kullanmadım pas haklarımı ama vergi ve maliyetten 1 hakkım kalınca bu dönem onları pas geçtim.Allah yardımcımız olsun dosya yakma korkusu çok fena bir dahaki döneme 4 aya yakın var bende o zaman 2 derse girmek istiyorum belki kursa gitmek napıcağımıda şaşırdım.