Tazminat Hesaplamada Multinet Dahil Ediliyor mu

işyerinde yemek ücreti diyerek multinet kartımız var.her ay 250 tl net yatıyor.işe gidiş gelişlerde servis aracı kullanıyoruz.1100 tl bürüt maaşım var.10/05/2005 işe giriş tarihi.01/04/2011 işten çıkış tarihi.ihbar ve kıdem tazminatı hesaplarken bodroda görünmeyen yemek ve serviz .tazminat hesaplamaya dahil edilecekmidir.
tşk

Ynt: tazminat hesaplamada multinet dahil ediliyormu

cvp için teşekkürler.şunu net bir şekilde öğrenmek istiyorum.işyeri bana eklenmez diye cevap vermişti.multinet bodroda görünmüyor.bu şekilde olsada eklenmesi gerekiyor değilmi.

Ynt: Tazminat hesaplamada multinet dahil ediliyor mu

Servis de gözükmez ama eklenir.

bordroda gözükmez, multınet yemek bedelini işverene fatura eder ve işveren bu şekilde gider kaydeder, multınet kıdem tazminatına dahil edilir

hepinize sonsuz teşekkürler.benden önce çıkanlar bu şekilde hesaplanmadılar.benim bu şekilde itiraz etmem sonuç getirdi sanırım.uygulamaya dahil edileceğini soylediler.
ama ne kadar tutacağı konusunda burdaki hesaplamalardan yola çıkıyorum ama net bir şey bulamıyorum alacağım tutar hakkında.15/5/2005 işe giriş 15/4/2011 işten çıkış.bürüt 1200 tl.servis işyeri servisi var.yemek 250 tl aylık multinet tutarında kıdem ve ihbar na kadar alırım
hepinize bu aydınlatıcı bilgiler için teşekkürler

Servis ve yemek ek ödemelerinin brütü ile birlikte hesaplanacak 1 aylık giydirilmiş brüt ücretinizi 365 e bölerek günlük kıdem tazminatı tutarını bulursunuz.
Belirttiğiniz tarihler arasındaki gün sayısını bulursunuz.İkisini birbiriyle çarparsınız, çıkan sonuctan %0,6 damga vergisi kesilir, kalan miktar ödenecek olan kıdem tazminatıdır.
*** 1Nisan 2011 de işten çıkışınız yapılacağınızı bildiğinize göre, işten çıkarılacağınız size (ihbar süreniz olan 8 hafta önceden) bildirilmiş demektir. Bu nedenle ihbar tazminatına hak kazanamazsınız. Eğer işten çıkarılacağınızın bildiriminde 8 haftalık süreye uyulmadı ise 8 haftalık ücretiniz tutarı kadar ihbar tazminatına hak kazanırsınız.

alo 170 i aradım ordan bilgi almak istedim multinet bildirilmemiş dediler. her ay düzenli olarak multinet ödeniyor ve bordromda görünmüyor.